Kasa na drogi. W gminach Garwolin i Trojanów

Opublikowano: 13 grudzień 2019, 07:40 Kategoria Aktualności
trojanówgmina garwolindrogi

Wojewoda Mazowiecki Konstanty Radziwiłł podpisał umowy na łączną kwotę 157 494 733,86 zł. W ramach Funduszu Dróg Samorządowych wybudowane, przebudowane, rozbudowane i wyremontowane zostanie około 215,2 km dróg. W gronie samorządów z dofinansowaniem znalazły się gminy Garwolin i Trojanów.

We wczorajszej uroczystości uczestniczyli m.in. wiceminister Aktywów Państwowych Maciej Małecki, wicewojewoda Sylwester Dąbrowski oraz poseł Zdzisław Sipiera.

Wojewoda podpisał umowy na realizację  zadań drogowych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych z przedstawicielami mazowieckich samorządów. W gronie dofinansowanych samorządów są dwa z powiatu garwolińskiego.

Gmina Garwolin otrzymała rządowe wsparcie na przebudowę ulicy Górnej w Sulbinach oraz drogi w Sławinach. Z kolei gmina Trojanów przebuduje drogi w Kruszynie i Więckowie.

W ramach realizacji rządowego programu Funduszu Dróg Samorządowych, przewidziane jest wsparcie dofinansowania budowy, przebudowy, rozbudowy oraz remontu dróg powiatowych i gminnych.

red.

fot. arch.

Komentarze  

+2 #1 Drogi GarwolinMarek 2019-12-14 13:00
A może wybudujcie rondo koło Shella lub światła. Wyjazd z garwolińskiej to koszmar po zamknięciu wjazdu i zjazdu z 17 taki.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież