Pijany 19-latek na quadzie wjechał w ogrodzenie

Opublikowano: 06 styczeń 2020, 20:09 Kategoria Aktualności
quadpolicjawypadekpijany

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy.

W Nowy Rok 19-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował quadem, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna kierował pojazdem niedopuszczonym do ruchu, uszkodził ogrodzenie posesji oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z  Posterunku Policji w Pilawie.

3 stycznia w Samogoszczy (gm. Maciejowice) 27-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna kierował samochodem nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z  Posterunku Policji w Maciejowicach.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym jedna osoba straciła prawo jazdy. W tym przypadku kontrola drogowa zakończyła się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na trzy miesiące. Jedno prawo jazdy zostało zatrzymane fakultatywnie - za wypadek (Wypadek na nadwiślance. Sprawca stracił prawo jazdy)

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

KPP Garwolin

fot. arch. - zdjecie ilustracyjne

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także