Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 03 luty 2020, 11:22 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 27 stycznia do 2 lutego

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 200 interwencji, odnotowali 1 wypadek i 19 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali jedno prawo,jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Garwolinie na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i ul. Staszica w dniu 30 stycznia około godziny 6.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna, kierując samochodem marki Honda, na przejściu dla pieszych potrącił kobietę. Piesza została przetransportowana do szpitala na obserwację. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Nietrzeźwi na drogach

30 stycznia w miejscowości Bączki 32-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego, kierował samochodem marki Mitsubishi, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach. 2 lutego w Garwolinie 21-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki BMW, mając ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za kółkiem mimo zakazu

30 stycznia w Maciejowicach 31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, nie stosując się do wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach. 1 lutego także w Maciejowicach policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Opel, nie stosując się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach. Także 1 lutego w Łaskarzewie 40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

KPP Garwolin/oprac. red

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także