reklama

Ukradł krewnej kartę do bankomatu

Opublikowano: 03 luty 2023, 12:01 Kategoria Aktualności
pilawapolicjabankomatkradzież
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego trafił w ręce policjantów z Pilawy kilka dni po tym, jak ukradł swojej krewnej kartę bankomatową i wypłacił z jej konta kilka tysięcy złotych. Po otrzymaniu zawiadomienia o kradzieży policjanci zatrzymali podejrzanego i przedstawili mu 12 zarzutów.

Jak ustalili funkcjonariusze z Posterunku Policji w Pilawie, pokrzywdzona zorientowała się, że ktoś ukradł jej kartę bankomatową, przy użyciu której kilkukrotnie wypłacał z jej konta gotówkę. W wyniku tego przestępstwa kobieta straciła kilka tysięcy zł.  

Policjanci, którzy zajęli się sprawą ustalili, w którym z bankomatów zostały dokonane transakcje. Policjanci zabezpieczyli monitoring z różnych miejsc. Po przejrzeniu zapisów z kamer wytypowali osobę, która okazała się krewnym pokrzywdzonej. Kobieta potwierdziła podejrzenia policjantów.  Na podstawie zarejestrowanego wizerunku policjanci wspólnie z pokrzywdzoną ustalili tożsamość złodzieja.

reklama


40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego został zatrzymany. Policjanci przedstawili mu 10 zarzutów kradzieży z włamaniem oraz 2 zarzuty dotyczące usiłowania. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Garwolin


Komentarze  

0 #1 RowerWojtek63 2023-02-03 20:28
A ten rower ? Czy ten rower był zatrzymany do aresztu ? :-)

Mieszkaniec powiatu, krewna nie wiadomo skąd, rower nieznanej marki (ani Wigry, ani Ukraina, ani Pelikan), nawet te dresy... Polsport ? :-)

Po kiego ... zamieszczanie takie notki ?

Zero info.

Czy portal Wirtualny Garwolin robi za pudelka, plejadę,czy za Przegląd Sportowy ?
W którym to Przeglądzie Sportowym mogę obecnie przeczytać jakiego koloru majtki założyła wczoraj Iga Świątek, lub jakim autem jechała przedwczoraj żona.. jak mu tam... a mam...Roberta Lewandowskiego ?

Ogarnijcie wy się wszyscy owładnięci zasranym RODO, gdzie wszyscy dzwonią i molestują.
Skąd oni mają mój No tel ? Mają stąd, że handlują bazą danych !
RODO to wielkie polskie hovno.

Na zachodzie jest tak:

03 February 2023.
43 letni George Jeff zamieszkały w mieście Stary Dwór Mazowiecki przy ulicy No.14. Warsaw str. ukradł kartę bankową swojej kuzynce.

Zdjęcie, profil. Konic kropka.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama