reklama

Od poniedziałku zamknięty most na nadwiślance

Opublikowano: 03 luty 2023, 13:40 Kategoria Aktualności
wilgadw 801nadwiślankadk 76
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

6 lutego rusza remont mostu w Wildze w ciągu drogi wojewódzkiej nr 801. Wykonawca wyznaczył objazdy. Roboty potrwają do końca września.

Jak informuje Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, od 6 lutego zostanie zamknięty most w Wildze, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 801.

„Objazd dla pojazdów do 3,5 t został wyznaczony drogami lokalnymi przez Wilgę, natomiast dla pojazdów ciężarowych przez DW 739, S17 i DW 807. Utrudnienia potrwają do końca września tego roku” – informuje MZDW.

reklama


Zmiana organizacji ruchu jest spowodowana rozbudową DW 801 na odcinku 400 m. Zakres robót obejmuje budowę nowego mostu, przebudowę dwóch przepustów oraz wzmocnienie nawierzchni jezdni. Dodatkowo przebudowany zostanie fragment drogi wewnętrznej, łączącej się z rozbudowywanym fragmentem i dwa zjazdy. Łączny koszt robót wyniesie 8,6 mln zł.

red.

fot. GSV


Komentarze  

+1 #3 SprostowanieJanek 2023-02-05 23:20
Cytuję Krzysztof:
Wszystko ok,tylko może władze powiatowe wkońcu pomyślą o zrobieniu nowej nawieżchni na naszej betonowej autostradzie.Pan poseł Woźniak może też się wykazać.
Powiat nic do tego nie ma. To jest droga wojewódzka. Na Staszica przyjmuje Pan Chciałowski z Mazowieckiego Zarządu Dróg. Tam trzeba adresować tą prośbę.
Cytować
0 #2 Wybory tuż tuż !Wojtek63 2023-02-05 12:58
Cytuję Krzysztof:
Wszystko ok,tylko może władze powiatowe wkońcu pomyślą o zrobieniu nowej nawieżchni na naszej betonowej autostradzie.Pan poseł Woźniak może też się wykazać.


Poseł Woźniakowski ?
Przecież ten osobnik jest skazany na polityczną banicję przez właściciela żoliborskiego kota.

Myślę, że wstęgę we wrześniu przetnie niejaka poseł powiatowa ... jak jej tam... Irmina Kołdra.
Razem z ,,Łysym'' i z ,,Kudłatym'', czyli powiatowymi szpitalnymi dżentelmenami :-)
Cytować
-2 #1 DrogaKrzysztof 2023-02-04 07:37
Wszystko ok,tylko może władze powiatowe wkońcu pomyślą o zrobieniu nowej nawieżchni na naszej betonowej autostradzie.Pa n poseł Woźniak może też się wykazać.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama