reklama

O 72 km/h za szybko w zabudowanym

Opublikowano: 30 marzec 2023, 12:15 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicjaprędkość
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci garwolińskiej grupy Speed byli wczoraj we właściwym miejscu i czasie. Tym razem zatrzymali kierującego, który zlekceważył obowiązujące ograniczenie prędkości. Kierowca seata przekroczył dozwoloną prędkość o 72 km/h w obszarze zabudowanym. Nieodpowiedzialny kierowca już stracił prawo jazdy.

Niestety, nie wszyscy kierowcy poważnie traktują zagrożenia, jakie niesie za sobą jazda z nadmierną prędkością. - Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego garwolińskiej komendy, którzy wchodzą w skład grupy Speed, około godz. 13:00 zatrzymali do kontroli kierowcę seata. Mężczyzna w Garwolinie na ulicy Sobieskiego w obszarze zabudowanym, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h poruszał się z prędkością 122 km/h - informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

reklama


Mieszkaniec powiatu garwolińskiego stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Na nieodpowiedzialnego kierowcę policjanci nałożyli mandat w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych.

Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego policjanci przeciwdziałają zagrożeniom i codziennie kontrolują, czy kierowcy stosują się do obowiązujących przepisów i ograniczeń.

KPP Garwolin

fot. KPP Garwolin

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama