reklama
reklama
reklama

Izabela Rękawek Kobietą Sukcesu 2013!

Opublikowano: 07 marzec 2014, 19:31 Kategoria Aktualności
kobieta sukcesuprzedsiębiorcze kobiety
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Do wielu sukcesów scenicznych dołożyła kolejne wyróżnienie. Założyciela i reżyser Teatru Rękawiczka Izabela Rękawek została Kobietą Sukcesu 2013.

Gala na deskach sceny CSiK odbyła się po raz drugi. - Każda z nas znajduje się na innej drodze do sukcesu. Nie jest ważne jaki aktualnie zdobywamy szczyt. Nie jest ważne jaką drogą idziecie, ważne jest abyście słuchały rytmu własnego serca ? mówiła Barbara Jarzyna z BiznesGrupy EMPTOR, pomysłodawczyni projektu ?Przedsiębiorcze Kobiety?. - Drogie panie, inspirujcie się, ale nie naśladujcie. Wyznaczcie swoją drogą. Nie bójcie się, kiedy poczujecie się zagubione, bo każdy z nas ma wewnętrzny kompas, który wskaże właściwą drogę ? dodała.

Wczoraj rozstrzygnięto konkurs na ?Biznesplan Przedsiębiorczej Kobiety?. Na starcie stanęły cztery kobiety, pełne pomysłów na własny biznes, odważne by go zrealizować. - Cztery wspaniałe dziewczyny, dawały wiele z siebie, wyznaczały nowe cele, głęboko poznawały siebie ? zaznaczała Barbara Jarzyna.

reklama


Anna Świderska z najlepszym biznesplanem

Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie Anna Świderka i to do niej trafiły główne nagrody ? 1000 zł od Banku BGŻ, tablet i kolacja oraz statuetka w kształcie motyla ? symbolu projektu. Kolejnych miejsc nie przyznano. Patrycja Dębowska, Agata Kotlarska, Magdalena Błażejczyk zostały wyróżnione za swoją pracę nad biznesplanem.

- Bardzo fajny pomysł. Trzeba podziękować pani Basi, która to wszystko organizuje. Widać, że dziewczyny chcą robić coś same ? przyznała zaskoczona werdyktem Anna Świderska. Przed zwyciężczynią dalsza praca, aby rozwinąć własny biznes, który polega na ręcznym malowaniu koszulek.

Izabela Rękawek Kobietą Sukcesu 2013

Pełna pasji i ciągle nowych pomysłów założycielka i reżyser Teatru Rękawiczka, nauczyciel języka polskiego, prezes Stowarzyszenia Calos Cagathos. Izabela Rękawek zdaniem głosujących najbardziej zasłużyła na tytuł ?Kobiety Sukcesu?. - Ta statuetka to dla mnie znak ogromnej sympatii. Miarą sukcesu jest to, że otaczają mnie tacy wspaniali ludzie, którzy wsparli mnie swoimi głosami, za co serdecznie dziękuję ? powiedziała Izabela Rękawek.

Okazała statuetka motyla, wykonana przez Anetę Niedźwiedzką z Gminnego Centrum Animacji Kultury w Sulbinach, stanie w siedzibie stowarzyszenia Calos Cagathos. - Motyl będzie przyświecał naszej działalność, abyśmy dalej latali nie wracając na ziemię ? wyjaśnia Kobieta Sukcesu 2013.

Drugie miejsce w plebiscycie zdobyła burmistrz Pilawy Albina Łubian, a trzecie prezes garwolińskiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego Halina Poszytek. Wśród nominowanych do tytułu były także Małgorzata Świątkiewicz-Sobiecka i Angelika Wojtasiewicz.

Kobieta najważniejsza

Podczas tego wieczoru miłym słowom i życzeniom nie było końca. Rolę kobiet w codziennym życiu podkreślali patroni honorowi gali. Starosta Marek Chciałowski stwierdził, że każda kobieta zasługuje na miano Kobiety Sukcesu. O tym, że mężczyzna bez wsparcia kobiety by sobie nie poradził przekonywał burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski. Przewodniczący rady miasta Marek Janiec zasugerował, że pora, aby w mieście zorganizować galę ?Przedsiębiorczy mężczyźni?.

Wśród gości gali nie zabrakło asystenta poseł Stanisławy Prządki Damiana Barana, radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Krzysztofa Żochowskiego, wiceprzewodniczącej rady powiatu Teresy Bąk, wicestarosty Stefana Gory, sekretarza starostwa Jerzego Piesio, sekretarza magistratu Cezarego Tudka, wójta gminy Borowie Wiesława Gąski.

Scena była kobietą

Także część artystyczną piątkowej gali zdominowały kobiety. Najpierw uroczystość uświetniła swoim głosem Monika Szostak i Klaudia Kępka. Na koniec uczennice i absolwentki Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie zaprosiły widzów w muzyczna podróż z filmem w tle. W koncercie przygotowanym przez Aurelię Luśnię?Stankiewicz zaprezentowano piosenki, które otrzymały Oscara bądź były nominowane do nagrody Akademii. To wszystko na przestrzeni wielu lat - od samych początków w latach 30. XX  wieku aż do czasów współczesnych.

Patronami honorowymi byli: Starosta Powiatu Garwolińskiego, Burmistrz Miasta Garwolina oraz Przewodniczący Rady Miasta Garwolina

Sponsorzy: Bank BGŻ, Hotel&Restauracja Sulbin, Kruger&Matz, Ochnik, Impala Fitness Club, Centrum Kobiet FitLine, Fiszbinka, Centrum Pięknego Ciała Beauty, EMMA Vittoria Giovani, Studio Fryzur Nicola

Aktualizacja, godz. 22:10. Zdjęcia z gali w galerii.

Aktualizacja, 8 marca, godz. 11:15. Relacja z gali.

Redakcja


Komentarze  

+2 #14 Podziękowania wielkieIzabela 2014-03-09 10:22
Kochani bardzo Wam dziękuję za wsparcie i dowody sympatii i uznania. Niech statuetka Anioła o witrażowych skrzydłach unosi Nas w dalszą drogę twórczych poszukiwań. Zmieniajmy świat przez działanie, radość i zapał. Razem możemy wszystko. Jestem niezmiernie wzruszona i szczęśliwa, że tyle osób ceni Naszą pracę. Mój sukces to WY- młodzi duchem, odważni, niepokorni, poszukujący. Nic by się nie działo, gdyby nie Nasze wspólne zaangażowanie, oddanie się Melpomenie, podróże do gwiazd. Razem tworzymy spektakle, skrobiemy ściany, malujemy meble, pieczemy pierniczki. Przeżywamy męki tworzenia, gorycz porażki i radość zwycięstwa. Razem śmiejemy się tańczymy, wzruszamy, złościmy i kłócimy. Ten tytuł i statuetka należy do Was jako znak uznania dla wszystkich ?muźniętych?. Wam go przekazuję. Ze mnie tam żadna Kobieta Sukcesu- ot zwykła pani od polskiego, co bawi się w teatr. To Wy jesteście sukcesem, a ja jestem szczęśliwa, że jesteście ze mną. Dziękuję wszystkim: Rękawiczkom, Skrzydełkom, Omamom, Aktorom z Teatru Seniorów, moim kochanym uczniom, koleżankom i kolegom ze szkoły, przyjaciołom, rodzicom moich podopiecznych, mojej rodzince: mamie, tacie, rodzeństwu, siostrzeńcom, cudnym dzieciom i mężowi. Dziękuję Stowarzyszeniu Calos Cagathos i wszystkim, którzy wsparli Nas w tym plebiscycie.

Izabela Rękawek
Cytować
-7 #13 gratulacjekobieta 2014-03-08 23:43
przepiękny wieczór, bo:
- urocza prowadząca ( genialna kreacja p. Justynko)
- laureatki konkursu
- cudowny występ uczniów szkoły muzycznej ( Moniko WYMIATASZ!!!)
- i genialne słowa p. Jarzyny : " każdy z nas ma swój wewnętrzny kompas, który wskaże właściwą drogę. To jest nasza intuicja" - znam osobiście panią Basię i tymi słowami raz jeszcze udowodniła jak mądrą i wspaniałą jest kobietą i jak pięknie potrafi mówić o prostych rzeczach.

Gratuluję wszystkim paniom :)
Cytować
-3 #12 Gratulacjewidz 2014-03-08 20:40
Piękna Gala. Gratulacje dla osób, które to przygotowały. Gratulacje dla wszystkich laureatek. Przepiękny koncert dzieci i młodzieży ze Szkoły Muzycznej. Fajnie, że coś się dzieje w naszym małym mieście. Jak zawsze znajdą się tacy co sami nic nie zrobią, a tylko potrafią krytykować i wszędzie doszukują się nieczystych intencji (liczenie głosów).
Dla tych co nie byli mała cząstka tego co było:
http://www.youtube.com/watch?v=pw4Xe-h8f5s
Cytować
-9 #11 PodziękowanieHalina Poszytek 2014-03-08 18:38
Witam!
Chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za oddane glosy i gratulacje. Dla mnie sama nominacja była wyróżnieniem Fajnie, że ktoś zauważył moją pracę i moją osobę. Zgadzam się z Panią Albiną, że w naszym powiecie jest wiele kobiet, które zasługują na taki tytuł. Myślę, że to nic straconego, przecież to dopiero II Gala, a Pani Basia dopiero się rozkręca, więc będą następne i następne...Życz ę serdecznie tego organizatorom. A wszystkim kobietom w Dniu Ich Święta życzę wiele pomyślności i radości na każdy dzień. Pamiętajcie moje Panie, że wszystkie przeciwności losu należy pokonywać z uśmiechem i być otwartym dla innych. To zawsze się opłaca. Jeszcze raz dziękuję za wiele ciepłych słów jakie zostały w ostatnich dniach skierowane pod moim adresem. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Cytować
+2 #10 rewelacjaBartłomiej 2014-03-08 13:41
Gratuluję udanej gali, o wiele lepszy poziom niż w roku ubiegłym: elegancko, z klasą, piękna Pani Justyna i sympatyczny Pan Łukasz jako prowadzący. Kobieta sukcesu na medal, godna następczyni Anny Żochowskiej. Bardzo dobrze się stało, że statuetka trafiła do osoby, która od wielu lat skupia wokół siebie młodzież, dorosłych, dzieci i seniorów, dając im możliwość rozwoju, a także refleksji i zabawy. Teatr jest poszukiwaniem, rozmową, skupieniem, myślą, uczy, bawi, wychowuje, dodaje skrzydeł. Poza tym Pani Iza to przemiła osoba, wrażliwa i całym sercem oddana swojej pracy. Rozsławia Garwolin od wielu lat, a Teatr Rękawiczka rozpoznawany jest w wielu miastach Polski, dzięki sukcesom młodych aktorów, a także spektaklowi "Sekret", uznanemu za najlepszy spektakl profilaktyczny. Jestem dumny z mieszkańców Garwolina, że dokonali takiego wyboru, a Pani Barbarze Jarzynie serdecznie gratuluję imprezy z wielką klasą.
Cytować
-9 #9 Szkoda pańLuiza 2014-03-08 12:56
Cytuję eliza:
Pani Albino, gratulacje! dla nas i tak to Pani jest Kobietą Sukcesu! czym jest zabawa w teatr w porównaniu do podejmowania tak ważnych decyzji, odpowiedzialności i planowaniu dla prawie 12 tysięcy osób przez te wszystkie lata?
a "Kobieta Sukcesu" pokazała klasę wczoraj...nawet dwoma zdaniami nie podziękowała za głosy na nią oddane. żenada...!!!
Całe to głosowanie mocno zastanawiające. dlaczego nie ma podanej liczby wszystkich smsów i głosów z facebooka i oddanych na stronie pk przy każdej kandydatce? takie ogólne procenty niewiele mówią.


To tylko zabawa zorganizowana przez lokalny portal. Nie było konkretnych zasad, więc i wyniki już na początku były do przewidzenia. Dlaczego wmanewrowano w to poważne kobiety, jak burmistrz czy prezes. Teraz pozostał tylko wstyd.
Cytować
-9 #8 PodziękowanieAlbina Łubian 2014-03-08 12:54
Szanowni Państwo! Informuje, że do Konkursu "Kobieta Sukcesu" zostałam zgłoszona i chociaż nie wyraziłam na to zgody , stałam się jedną z jego uczestniczek. Oczywiście nie żałuję, bowiem , skoro zostałam zgłoszona z tylu wspaniałych Kobiet w Powiecie, to uważam to za ogromny sukces. Ponieważ wczoraj nie miałam okazji podziękować, to dziś, za pośrednictwem portalu dziekuję za tak wiele oddanych na mnie głosów, bo to oznacza, że wielu ludzi widzi i docenia to, co robię i to również uważam za sukces. Serdecznie gratuluję Pani Rękawek i wszystkim pozostałym Paniom, bo tak naprawdę to my wszystkie, wszystkie KOBIETY, skoro potrafimy pogodzić tyle obowiazków domowych i zawodowych, to wszystkie zasługujemy na miano KOBIET SUKCESU. Życzę nam wszystkim, Drogie Panie, wielu dalszych sukcesów i sił do realizacji własnych pomysłów i pasji.
Serdecznie dziękuję Organizatorom, uważam, że Gala była naprawdę udana, a koncert wpaniały. Bawiłam się świetnie. Pozdrawiam serdecznie.
Cytować
+10 #7 spromniutkoK. 2014-03-08 10:29
Taka skromna relacja i galeria. Czy nie ma o czym pisać i czego pokazywać?
Cytować
-8 #6 gratulacjeeliza 2014-03-08 09:51
Pani Albino, gratulacje! dla nas i tak to Pani jest Kobietą Sukcesu! czym jest zabawa w teatr w porównaniu do podejmowania tak ważnych decyzji, odpowiedzialnoś ci i planowaniu dla prawie 12 tysięcy osób przez te wszystkie lata?
a "Kobieta Sukcesu" pokazała klasę wczoraj...nawet dwoma zdaniami nie podziękowała za głosy na nią oddane. żenada...!!!
Całe to głosowanie mocno zastanawiające. dlaczego nie ma podanej liczby wszystkich smsów i głosów z facebooka i oddanych na stronie pk przy każdej kandydatce? takie ogólne procenty niewiele mówią.
Cytować
+6 #5 GRATULACJEem ka 2014-03-08 08:11
Pani Izo!
Cytować
-3 #4 re:Łukasz Korycki 2014-03-07 22:55
Cytuję Mirka:
dziwne to głosowanie i same wyniki...moja kandydatka w czwartek rano miała 46 procent i kilkuprocentową przewagę w stosunku do drugiego miejsca, a dziś okazuje się,że ma 30 procent. bardzo niejasne to jest...

Witam,
na żadnym etapie trwania plebiscytu nie były znane całościowe wyniki plebiscytu, na które składały się głosy z SMS, Facebooka oraz sond na portalu WG i stronie przedsiebiorcze kobiety.pl. Końcowa liczba głosów była liczona z uwzględnieniem wag punktowych podanych w tekście http://wirtualnygarwolin.pl/archiwum-aktualnoci/4404-sukces-niejedno-ma-imie-5-nominowanych-w-plebiscycie-kobieta-sukcesu-2013.
Pozdrawiam
Cytować
+8 #3 w jaki sposób liczone były głosy?Mirka 2014-03-07 22:42
dziwne to głosowanie i same wyniki...moja kandydatka w czwartek rano miała 46 procent i kilkuprocentową przewagę w stosunku do drugiego miejsca, a dziś okazuje się,że ma 30 procent. bardzo niejasne to jest...
Cytować
+4 #2 OhKrzysiek 2014-03-07 22:25
A Jury występował jako mężczyzna sukcesu 2014?
Cytować
+4 #1 OstrzegałemMirek 2014-03-07 19:59
Pani Albino, po co Pani się w to bawiła i to jeszcze w roku wyborczym. Najpierw te przykre komentarze, teraz przegrana- czy warto było ryzykować dla taniej sensacji.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama