Zatrzymano dwóch złodziei i pasera

Opublikowano: 13 listopad 2017, 14:10 Kategoria Aktualności
policjakradzieże

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu garwolińskiej komendy zatrzymali mężczyzn podejrzanych o kradzieże i kradzieże w włamaniem. Śledczy ujawnili też miejsce gdzie znajdowały się skradzione przedmioty. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty karne.

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu pracowali przy sprawach kradzieży i kradzieży z włamaniem, do których doszło pod koniec października br. na terenie Garwolina. Policyjne działania doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn, mieszkańców Garwolina.

Sprawcy kradzieży w wieku 26 i 30 lat trafili do policyjnego aresztu. - Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyznom zarzuty kradzieży i  kradzieży w łamaniem na terenie miasta Garwolin tj. włamania do zakładu, do restauracji oraz kradzieży elektronarzędzi z terenów budowy – mówi asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań. Mężczyźni wcześniej byli już karani za podobne przestępstwa. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. W tej sprawie zatrzymano również pasera, który zakupił skradzione elektronarzędzia. Za kradzież w włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

KPP Garwolin/opr. red.

fot. arch. - zdjęcie ilustracyjne

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież