Święto służby cywilnej w garwolińskiej komendzie

Opublikowano: 14 listopad 2017, 08:18 Kategoria Aktualności
policjasłużba cywilna

W garwolińskiej komendzie odbyła się uroczystość z okazji przypadającego na 11 listopada Święta Służby Cywilnej. Podziękowania za pracę i najlepsze życzenia złożyli pracownikom komendanci.

Komendant mł. insp. Iwona Czarnocka wraz z I zastępcą mł. insp. Krzysztofem Kędziorkiem, w obecności kierownictwa komendy, złożyli życzenia pracownikom cywilnym i urzędnikom korpusu za dotychczasowe zaangażowanie i pracę. Komendant podkreślił ich wkład w prawidłowe funkcjonowanie komendy oraz udzielaną pomoc. Potwierdził również, że w każdej chwili działania naszej jednostki odczuwalna jest praca „cywili”, która jest doskonałym uzupełnieniem służby funkcjonariuszy Policji.

Dzień, w którym przypada Święto Służby Cywilnej” - 11 listopada nie jest przypadkowy. To symboliczna data odzyskania niepodległości w 1918 roku. Polska zaczęła odbudowę niepodległej struktury państwowości od administracji, a rozpoczęcie działalności przez Służbę Cywilną było pierwszym sygnałem, że „Polska to jeden organizm, którego sercem jest prężnie działająca administracja rządowa”.

KPP Garwolin

Komentarze  

0 #1 z garwolinacycolina 2017-11-16 17:50
Bardzo ubolewam, nad tym że nie zostałam zaproszona. Jako blądynka już nie będę pisała pozytywnych komentarzy. :P
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież