reklama

Gmina Garwolin dziękuje parlamentarzystom

Opublikowano: 01 grudzień 2015, 08:24 Kategoria Aktualności
gmina garwolinpodziękowaniastanisława prządkagrzegorz woźniak
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Podczas listopadowej sesji rady gminy Garwolin, władze samorządowe podziękowały Stanisławie Prządce i Grzegorzowi Woźniakowi za sejmowej wsparcie w ostatnich latach.

Wójt Marcin Kołodziejczyk podziękował Stanisławie Prządce za zaangażowanie w sprawy dotyczące społeczności gminy, za postawę godną naśladowania i życzył siły do realizacji planów i spełniania marzeń, które dotychczas musiały poczekać ze względu na pełnioną funkcję.

 

reklama


Poseł podziękowała za 14 lat współpracy z samorządem. Powiedziała, że był to czas wielu wspólnych działań. Podkreśliła, że samorządy najbardziej znają potrzeby swojego terenu i to one powinny starać się je zaspokajać. Stanisława Prządka z satysfakcją stwierdziła, że w czasie swojej działalności poselskiej spotkała wiele osób, dzięki którym mogła sprawnie działać. Jak zauważyła w pojedynkę sukcesów się nie odnosi. Kończąc swoje wystąpienie zadeklarowała chęć współpracy i zapewniła, że nadal będzie się społecznie angażować w działalność samorządów.  ? Życzę mądrych decyzji radzie gminy Garwolin. Wszystkim zaś tego, by nikomu nie zabrakło inicjatywy ? dodała.

Włodarz podziękował także posłowi Grzegorzowi Woźniakowi, który będzie kontynuował swoją działalność poselską przez kolejne cztery lata. Poseł wyraził wdzięczność za zaufanie, którego dowodem jest wynik wyborów. Podkreślał też, że czuje duże zobowiązanie i ogromne możliwości wynikające z większości parlamentarnej. Zadeklarował również pomoc w kwestiach oświaty i samorządu, współpracę i wsparcie we wszystkich dobrych projektach. Zapewniał, że wspieranie gminy Garwolin będzie dla niego bardzo ważne.

W dalszej części wójt przedstawił radzie gminy Iwonę Kurowską - nowego dyrektora Szkoły Podstawowej w Wilkowyi.

UG Garwolin/opr. łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama