reklama

Beata Pasternak dyrektor PCKiP w Miętnem

Opublikowano: 03 czerwiec 2016, 12:28 Kategoria Aktualności
miętnebeata pasternakpckip
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Beata Pasternak została dyrektorem Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. O zatrudnieniu mieszkanki Głoskowa zdecydował zarząd powiatu.
Niespełna 29-letnia Beata Pasternak w ubiegłym tygodniu zyskała rekomendację komisji konkursowej. Wybór potwierdził wczoraj zarząd powiatu. Nowy dyrektor stanowisko obejmie 20 czerwca. - Gratuluję pani Beacie i życzę dużo sukcesów. Przed nią duże wyzwanie. Do dyspozycji dostała ładny i zabytkowy dworek, który narzuca pewien styl działalności kulturalnej. Piękne otoczenie wymagające dużo wysiłku w zakresie jego utrzymania, naprzeciwko obiekt wymagający szybkiej modernizacji. Koncepcja jest ciekawa. Młodość, kreatywność, otwartość oraz empatia sprawią, że w to miejsce, w którym przebywał Miłosz, Piłsudski, wróci życie ? komentuje Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski.

Beata Pasternak jest mieszkanką Głoskowa, pełni rolę radnej gminy Borowie. Mandat w ostatnich wyborach samorządowych uzyskała z list KW PSL. W starostwie powiatowym pracuje od 2011 roku, do tej pory na stanowisku inspektora ds. promocji.

reklama


Siedzibą PCKiP jest zabytkowy dwór w Miętnem.

Łukasz Korycki


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama