reklama

Angielski i obsługa komputerów w Miętnem nie tylko dla seniorów

Opublikowano: 10 luty 2017, 06:49 Kategoria Aktualności
dworekmiętnekursy
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz Business School zapraszają mieszkańców powiatu garwolińskiego do udziału w bezpłatnych kursach z języka angielskiego lub komputerowym.  Sprawdź warunki uczestnictwa i dołącz do nas!

Organizatorzy zapraszają do udziału w bezpłatnym projekcie unijnym pt.  ? Kompetencje drogą do pracy ? bezpłatny kurs komputerowy lub języka angielskiego dla mieszkańców powiatu garwolińskiego? realizowany przez Business School.

reklama


Zajęcia odbywać się będą w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem i prowadzone będą przez doświadczonych szkoleniowców. Szkolenie z języka angielskiego obejmie 120 godzin do poziomu zaawansowania B1. Szkolenie komputerowe ECDL Profile w ramach DIGCOMP to 190 godzin z m.in. podstaw pracy z komputerem, tworzenia treści, podstaw pracy w sieci, arkuszy kalkulacyjnych, bezpieczeństwa.  Uczestnicy kursu otrzymają certyfikaty.

Projekt skierowany jest do osób powyżej 25. roku życia o niskich kwalifikacjach, zamieszkujących, pracujących lub uczących się w powiecie garwolińskim.  Nie ma górnej granicy wieku. Dlatego jest to doskonała okazja dla seniorów. To niepowtarzalna szansa na zdobycie nowych umiejętności! Dokładny terminarz zajęć  będzie konsultowany z uczestnikami, i będzie podany w późniejszym terminie. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, bufet kawowy, zwrot kosztów dojazdu. Ilość miejsc ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zapisów!

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Oś priorytetowa X. Edukacja dla rozwoju regionu 10.2. Kompetencje kluczowe osób dorosłych, Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014 ? 2020.

Informacje i zapisy: Al. Legionów 48, 08-400 Garwolin

Telefon 570 896 792

Email: kursy.garwolin@business-school.pl

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama