reklama

49-latek z Lublina kradł paliwo w Trojanowie

Opublikowano: 13 listopad 2017, 14:04 Kategoria Aktualności
kpp garwolintrojanówkradzież
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie, na gorącym uczynku kradzieży, zatrzymali 49-latka mieszkańca Lublina. Mężczyzna z koparek zaparkowanych na terenie stacji benzynowej w Mrokowie kradł olej napędowy. Sprawcy kradzieży grozi do 10 lat więzienia.

W piątkowy poranek policjanci z Trojanowa zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży paliwa, której dokonywał 49-letni mężczyzna. Mieszkaniec Lublina kradł paliwo z zaparkowanych koparek, które znajdowały się na parkingu przy stacji benzynowej w miejscowości Mroków przy drodze krajowej nr 17. Nieopodal miejsca przestępstwa policjanci odnaleźli zaparkowany samochód, którym mężczyzna wywoził skradzione paliwo.

- Sprawca został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W toku zebranego materiału dowodowego, funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna kilkukrotnie zakradał się do koparek i spuszczał paliwo. Łącznie jego łupem padło 3 500 litrów oleju napędowego, powodując straty ponad 15 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem ? informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

reklama


Sprawa niebawem trafi na sądową wokandę, a mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Garwolin

fot. arch. - zdjęcie ilustracyjne


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama