Dni Garwolina: wieczór z Wilkami

Opublikowano: 17 czerwiec 2019, 19:51 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
Dni GarwolinaMaciek Gładysz

Ze sceny popłynęły najnowsze utwory i przeboje sprzed wielu lat, w których wspólne śpiewania chętnie włączyła się garwolińska publiczność. Na scenie obok Roberta Gawlińskiego można było zobaczyć i usłyszeć muzyka "stąd" - Maćka Gładysza.

Gwiazdą wieczoru tegorocznych Dni Garwolina był zespół Wilki. Na polskiej scenie muzycznej istnieją od 27 lat. Wszystko zaczęło się od "Son of the blue sky". Później była "Baśka", "Urke", "Nie stało się nic", "Bohema" czy "Love story". Wszystkie te przeboje można było usłyszeć podczas wczorajszego koncertu. Garwolińska publiczność chętnie włączyła się we wspólne śpiewanie z muzykami. Oprócz utworów z debiutanckiego krążka oraz największych późniejszych przebojów, nie zabrakło także utworów najnowszych.

Obok Robert Gawlińskiego na scenie można było zobaczyć między innymi jego synów - Emanuela i Benjamina oraz pochodzącego z Garwolina gitarzystę Macieja Gładysza. Maciej współpracował z Wilkami na samym początku działalności zespołu - to jego można usłyszeć na pierwszej płycie grupy. Po bardzo długiej przerwie wrócił do zespołu w 2011 roku.

Na swoim koncie ma także współpracę z Edytą Bartosiewicz czy zespołem Human. Podczas wczorajszego koncertu Maciek Gładysz odebrał z rąk burmistrz Garwolina Marzeny Świeczak oraz wicemarszałek województwa Janiny Ewy Orzełowskiej "Garwolińskiego Gawrona" - wyróżnienie za promowanie naszego miasta na arenie ogólnopolskiej.

jd

fot. KSO/Dariusz Rosłaniec

Komentarze  

-5 #1 wilkiToldi 2019-06-18 20:23
Tylko dlaczego to bębnienie i wycie trwa po 22. Niektórzy muszą rano do pracy wstawać.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież