reklama

Nie mają nic do stracenia

Opublikowano: 25 czerwiec 2015, 07:16 Kategoria Dni Miasta i Powiatu
szkoła muzycznadni miasta i powiatukoncert
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Garwolinie pokazała wszystko co najlepsze. Wokalne popisy uczniów klas śpiewu w CSiK oglądała licznie zgromadzona publiczność.

"Nic do stracenia" - właśnie taki tytuł nosił wczorajszy koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I Stopnia. Tym wydarzeniem uczniowie zakończyli tegoroczne szlifowanie swoich talentów. Na scenie wystąpiło w sumie kilkudziesięciu młodych artystów, w tym grupa dziecięcia w utworze ?Na morza dnie?.

 

reklama


Jak zwykle było dynamicznie, wesoło i nostalgicznie. Ze sceny dało się słyszeć piosenki z aktualnych list przebojów oraz te mniej znane. Z własnym utworem wystąpiła Sara Kwiatkowska, a dla Dominiki Trzpil wczorajszy koncert był debiutem na wielkiej scenie. Wieczór z piosenką w ramach Dni Miasta i Powiatu zakończyło wspólnie wykonanie tytułowej piosenki .

Koncert niewątpliwie był wyjątkowy. Także dlatego, że wokalistom towarzyszył zespół z Pawłem Stankiewiczem na czele. O przygotowanie wokalne artystów zadbały Aurelia Luśnia-Stankiewicz i Katarzyna Rokicka.

łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama