reklama

Dwójka dobrze zaPROJEKTowaną Szkołą 2019

Opublikowano: 15 marzec 2019, 08:38 Kategoria Edukacja
zs 2dwójkaprojekt
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie uczestniczył w IX Edycji konkursu ?Projekt z klasą? organizowanym przez wydawnictwo Nowa Era.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do pracy metodą projektu.  Uczestnicy konkursu mieli szansę zdobyć grant finansowany na realizację swojego projektu edukacyjnego. W tym roku do zdobycia było 56 grantów na łączną sumę 62 000zł. Natomiast szkoły, którym w tym roku nie udało się wygrać grantu otrzymali dyplomy uczestnictwa i zostali wpisani na listę Najlepiej zaprojektowanych szkół w kraju.

W IX edycji konkursu w naszej szkole zostały zgłoszone dwa projekty. Justyna Chlipalska zgłosiła projekt pt. ,,Szkolenia dla fryzjerów kluczem do zatrudnienia??, a Anna Liszewska projekt pt.,, Detektywi żywności na tropie tajemnic zdrowia??.

reklama


Obie nauczycielki otrzymały certyfikaty PROJEKTant edukacji 2019 za przygotowanie projektu edukacyjnego do konkursu oraz inspirowanie uczniów do podejmowania ambitnych wyzwań edukacyjnych. Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki otrzymał certyfikat ?Dobrze zaprojektowana Szkoła 2019? za promowanie pracy metodą projektu oraz wspieranie młodzieży w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama