reklama
reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP


Dekorator kwadrat

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 07 marzec 2014, 19:31
  kobieta sukcesuprzedsiębiorcze kobiety
  Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

  Do wielu sukcesów scenicznych dołożyła kolejne wyróżnienie. Założyciela i reżyser Teatru Rękawiczka Izabela Rękawek została Kobietą Sukcesu 2013.

  Gala na deskach sceny CSiK odbyła się po raz drugi. - Każda z nas znajduje się na innej drodze do sukcesu. Nie jest ważne jaki aktualnie zdobywamy szczyt. Nie jest ważne jaką drogą idziecie, ważne jest abyście słuchały rytmu własnego serca ? mówiła Barbara Jarzyna z BiznesGrupy EMPTOR, pomysłodawczyni projektu ?Przedsiębiorcze Kobiety?. - Drogie panie, inspirujcie się, ale nie naśladujcie. Wyznaczcie swoją drogą. Nie bójcie się, kiedy poczujecie się zagubione, bo każdy z nas ma wewnętrzny kompas, który wskaże właściwą drogę ? dodała.

  Wczoraj rozstrzygnięto konkurs na ?Biznesplan Przedsiębiorczej Kobiety?. Na starcie stanęły cztery kobiety, pełne pomysłów na własny biznes, odważne by go zrealizować. - Cztery wspaniałe dziewczyny, dawały wiele z siebie, wyznaczały nowe cele, głęboko poznawały siebie ? zaznaczała Barbara Jarzyna.

  Anna Świderska z najlepszym biznesplanem

  Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie Anna Świderka i to do niej trafiły główne nagrody ? 1000 zł od Banku BGŻ, tablet i kolacja oraz statuetka w kształcie motyla ? symbolu projektu. Kolejnych miejsc nie przyznano. Patrycja Dębowska, Agata Kotlarska, Magdalena Błażejczyk zostały wyróżnione za swoją pracę nad biznesplanem.

  - Bardzo fajny pomysł. Trzeba podziękować pani Basi, która to wszystko organizuje. Widać, że dziewczyny chcą robić coś same ? przyznała zaskoczona werdyktem Anna Świderska. Przed zwyciężczynią dalsza praca, aby rozwinąć własny biznes, który polega na ręcznym malowaniu koszulek.

  Izabela Rękawek Kobietą Sukcesu 2013

  Pełna pasji i ciągle nowych pomysłów założycielka i reżyser Teatru Rękawiczka, nauczyciel języka polskiego, prezes Stowarzyszenia Calos Cagathos. Izabela Rękawek zdaniem głosujących najbardziej zasłużyła na tytuł ?Kobiety Sukcesu?. - Ta statuetka to dla mnie znak ogromnej sympatii. Miarą sukcesu jest to, że otaczają mnie tacy wspaniali ludzie, którzy wsparli mnie swoimi głosami, za co serdecznie dziękuję ? powiedziała Izabela Rękawek.

  Okazała statuetka motyla, wykonana przez Anetę Niedźwiedzką z Gminnego Centrum Animacji Kultury w Sulbinach, stanie w siedzibie stowarzyszenia Calos Cagathos. - Motyl będzie przyświecał naszej działalność, abyśmy dalej latali nie wracając na ziemię ? wyjaśnia Kobieta Sukcesu 2013.

  Drugie miejsce w plebiscycie zdobyła burmistrz Pilawy Albina Łubian, a trzecie prezes garwolińskiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego Halina Poszytek. Wśród nominowanych do tytułu były także Małgorzata Świątkiewicz-Sobiecka i Angelika Wojtasiewicz.

  Kobieta najważniejsza

  Podczas tego wieczoru miłym słowom i życzeniom nie było końca. Rolę kobiet w codziennym życiu podkreślali patroni honorowi gali. Starosta Marek Chciałowski stwierdził, że każda kobieta zasługuje na miano Kobiety Sukcesu. O tym, że mężczyzna bez wsparcia kobiety by sobie nie poradził przekonywał burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski. Przewodniczący rady miasta Marek Janiec zasugerował, że pora, aby w mieście zorganizować galę ?Przedsiębiorczy mężczyźni?.

  Wśród gości gali nie zabrakło asystenta poseł Stanisławy Prządki Damiana Barana, radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Krzysztofa Żochowskiego, wiceprzewodniczącej rady powiatu Teresy Bąk, wicestarosty Stefana Gory, sekretarza starostwa Jerzego Piesio, sekretarza magistratu Cezarego Tudka, wójta gminy Borowie Wiesława Gąski.

  Scena była kobietą

  Także część artystyczną piątkowej gali zdominowały kobiety. Najpierw uroczystość uświetniła swoim głosem Monika Szostak i Klaudia Kępka. Na koniec uczennice i absolwentki Szkoły Muzycznej I Stopnia w Garwolinie zaprosiły widzów w muzyczna podróż z filmem w tle. W koncercie przygotowanym przez Aurelię Luśnię?Stankiewicz zaprezentowano piosenki, które otrzymały Oscara bądź były nominowane do nagrody Akademii. To wszystko na przestrzeni wielu lat - od samych początków w latach 30. XX  wieku aż do czasów współczesnych.

  Patronami honorowymi byli: Starosta Powiatu Garwolińskiego, Burmistrz Miasta Garwolina oraz Przewodniczący Rady Miasta Garwolina

  Sponsorzy: Bank BGŻ, Hotel&Restauracja Sulbin, Kruger&Matz, Ochnik, Impala Fitness Club, Centrum Kobiet FitLine, Fiszbinka, Centrum Pięknego Ciała Beauty, EMMA Vittoria Giovani, Studio Fryzur Nicola

  Aktualizacja, godz. 22:10. Zdjęcia z gali w galerii.

  Aktualizacja, 8 marca, godz. 11:15. Relacja z gali.

  Redakcja

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz