reklama
reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP


Dekorator kwadrat

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 21 sierpień 2014, 15:33
  kuźnia talentówchotyniaszkola
  Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

  Wielkimi krokami zbliża się oficjalny termin otwarcia Niepublicznej Szkoły Podstawowej Kuźni Talentów w Chotyni. 1 września wraz z pierwszym dzwonkiem dzieci rozpoczną naukę w czterech klasach. Będzie też zerówka i jeden oddział przedszkolny.

  W bieżącym roku szkolnym zostaną uruchomione klasy 1, 2, 3, 4 oraz zerówka i jedna grupa przedszkolna dla dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat.

  - Cieszę się, że mimo wakacji zainteresowanie szkołą trwa i sukcesywnie przybywa rodziców, którzy wierzą, że zapisując dziecko do Kuźni Talentów, wybierają najlepszą szkołę, która jak żadna inna odkryje i rozwinie talenty dziecka, zapewni gruntowną edukację i wyposaży dziecko w umiejętności kluczowe, aby poradziło sobie w dynamicznie zmieniającym się świecie ? mówi Agnieszka Głasek, założycielka szkoły oraz Niepublicznego Przedszkola ?Puchatkowo? w Lipówkach, które były pierwszą tego typu placówką w powiecie garwolińskim.

  Szkoła pomyślała także o tych, dla których odległość jest problemem, dlatego uczniowie będą mieli zapewniony dojazd. Wyjazd busa planowy jest z Lipówek o godzinie 8.00, następnie przystanek w Garwolinie i dojazd bezpośrednio do Chotyni. Możliwe będzie także zorganizowanie przystanku w Pilawie, Trąbkach, Michałówce i Sulbinach.Autobus będzie dowoził dzieci rano do godziny 8.30, a następnie odwoził dzieci po zajęciach o godz. 16.00. A co w trakcie drogi? Nauka angielskiego.

  Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o szkole i jej ofercie założycielka szkoły zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 24 sierpnia (niedziela) o godzinie 18:00 w budynku szkoły w Chotyni. Więcej informacji można znaleźć także na stronie internetowej ? www.szkolachotynia.pl

  Artykuł sponsorowany

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz