reklama

Aktualności

reklama

baner projekt 

pepperoni38

Pogoda w Garwolinie


Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP

TOP

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 24 listopad 2014, 06:00
  żelechów
  Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

  Pałac Żelechów Spa&Wellness to kameralny, luksusowy obiekt zlokalizowany w województwie mazowieckim 87 km od Warszawy.

  Swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu XVIII-wiecznej architektury i zabytkowego klimatu z perfekcyjnym i nowoczesnym wyposażeniem. Położony jest na terenie zabytkowego ośmiohektarowego parku.

  Siedemdziesiąt pięć pałacowych pokoi oraz apartamentów, sala balowa, restauracja oraz sale bankietowo-konferencyjne wyróżnia stylowa architektura o wyrafinowanym i ciepłym charakterze. Wyjątkową i niecodzienną atrakcją jest pałacowy browar, w którym warzone jest piwo z naturalnych składników, według receptur uznanych piwowarów. Strefa Spa  to prawdziwy skarb, ukryty w pałacowych wnętrzach, to enklawa innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych przygotowanych na bazie dwóch ekskluzywnych marek kosmetyków.

  Składa się z 16 różnych gabinetów, jednym  z nich jest niepowtarzalny apartament spa dla dwojga z dwoma saunami. Pałacowe spa wyróżnia się między innymi jedyną w Polsce specjalną ceremonią terapeutyczną oddziałowującą na 4 zmysły. Strefa basenowa składa się z 2 basenów wewnętrznych oraz 1 zewnętrznego z temperaturą wody 32°C. Strefa termalna to 4 unikalne sauny: solna, ziołowa, parowa i fińska, sadzawka lodowa oraz pikada tropikalnych doznań i mglistego spryskiwania.

  Od niedawna Pałacowa strefa basenowa i termalna jest dostępna dla wszystkich, także osób nie korzystających z noclegu. Karnety są dostępne na recepcji spa. Warto odwiedzić to miejsce i udać się w zmysłową podróż.

  www.palaczelechow.pl

  Tekst płatny


  Komentowanie dla tego artykułu nie jest dostępne.