reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP

TOP


Dekorator kwadrat

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 26 listopad 2011, 09:26
  koncertszkoła muzyczna
  Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

  Od ?Ubóstwiam drakę?, "Ada, to nie wypada" po "Zombie" czy ?Set fire to the rain?. Uczniowie klasy śpiewu garwolińskiej szkoły muzycznej zaprezentowali się w piątkowy wieczór w bardzo różnorodnym repertuarze. Wspólnym mianownikiem utworów była nostalgia i wyciszenie ? jak na jesienne wieczory przystało. Dla wielu wykonawców koncert był uczniowskim debiutem.

  Weronika Baran, Alicja Mirońska, Iwona Hajka, Aleksandra Mitek, Kasia Zionek, Kasia Łodzińska, Aleksandra Jarząbek, Eliza Szewczyk ? to najmłodsze uczennice Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie na wydziale wokalno-aktorskim. Uczą się dopiero dwa miesiące i wczoraj po raz pierwszy wystąpiły w koncercie klasowym. ? Stres na pewno był ogromny, ale wszyscy poradzili sobie świetnie ? chwaliła młodych artystów Aurelia Luśnia-Stankiewicz, nauczyciel śpiewu i emisji głosu.

  Na scenie wystąpiło wczoraj prawie 30 wokalistów. Każdy wykonał utwór solowy. Publiczność usłyszała największe przeboje musicalowe ? ?Think of me? z ?Upiora w operze?, ?When you?re good to mama? z ?Chicago?, mniej lub bardziej znane utwory polskich i zagranicznych artystów. Nie obyło się także bez hitów z najnowszych list przebojów - jak chociażby piosenki Adele ?Set fire to the rain?. Najmłodsze dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę o wymownym tytule ?W czasie deszczu dzieci się nudzą?.

  - Dzisiejszy koncert był nostalgiczny, bo taką mamy porę roku, ale już teraz zapraszamy na styczniowy koncert. Będzie żywiej, karnawałowo ? zapowiedziała Aurelia Luśnia.

  jd

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz