reklama

Aktualności

reklama
reklama

pepperoni gl 37

Pogoda w Garwolinie


Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP

TOPdk media www 300x250

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 28 kwiecień 2013, 10:00
  muzycznakoncertCSiK
  Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

  Wiosenny koncert klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, czyli mówiąc najkrócej dwie godziny z dobrą piosenką. Było różnorodnie i kolorowo, bo tym razem uczniowie przenieśli publiczność w hippisowski świat lat 60. ubiegłego stulecia.

  Ponad 30 wykonawców wystąpiło podczas czwartkowego koncertu w garwolińskim Domu Kultury. Klasa śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie po raz kolejny pokazała klasę. Nie tylko wokalną ? ich koncerty to już prawdziwe widowiska muzyczne z rozbudowaną choreografią. Tym razem publiczność została zabrana w kolorowy świat lat 60. Bogaty był także repertuar ? usłyszeć można było największe przeboje musicalowe, utwory polskich i zagranicznych artystów z różnych gatunków muzycznych oraz autorskie piosenki uczennic. Klaudia Kępka i Eliza Michalczyk zaśpiewały utwory, do których same napisały słowa i skomponowały muzykę. Aranżacje natomiast wykonał Paweł Stankiewicz. O przygotowanie wokalne wszystkich wykonawców zadbały Katarzyna Rokicka i Aurelia Luśnia, a reżyserką całego widowiska była aktorka Hanna Piaseczna. Ci, którzy koncert przegapili będą musieli poczekać kilka tygodni. Kolejne występy szkoły muzycznej już w czerwcu.

  jd

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Komentarze  

  +3 #1 informacjeja 2013-05-21 13:05
  INFORMACJE dlaczego nie ma wcześniej informacji co się dzieje w Garwolinie, tyko zawsze po imprezie, dlaczego nie ma plakatów, czy ulotek informujących o takich wydarzeniach, a jeżeli są to dwa dni przed imprezą, chyba organizatorom nie zależy na tym, żeby ludzie przychodzili na te spotkania, albo są one organizowane dla grupki wtajemniczonych
  Cytować

  Dodaj komentarz

  Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

  Kod antyspamowy
  Odśwież