reklama
reklama

Aktualności

reklama
reklama

baner projekt 

pepperoni main 40

 

reklama

Pogoda w Garwolinie

Miłego dnia życzy
Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Garwolinie

reklama

TOP


Dekorator kwadrat

Kultura

  reklama

  Sport

  reklama

  Opublikowano: 20 kwiecień 2015, 13:31
  muzycznakoncertMituraCSiK
  Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

  Uczennice Szkoły Muzycznej I stopnia wystąpiły z trzecim już w tym roku szkolnym koncertem. Tym razem zabrzmiały tylko polskie utwory. Piosenka aktorska świetnie zaśpiewana i zagrana, chwilami mocno podnosiła temperaturę.

  Czwartkowy koncert pt. ?Stop, który odbył się w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie został podzielony na trzy części. W pierszej zaprezentowały się na scenie Małgosia Przybysz, Iza Krawczyk, Ola Tudek , Klaudia Gromuł, Wiktoria Meloyan , Iza Bożek , Dominika Talarek i Karolina Bielecka. W drugiej części zaśpiewała Ala Gromuł , Klara Płatek, Karolina Stanisławczyk, Emilka Zwadka, Weronika Bogusz, Monika Walachowska, Patrycja Woźniak. S porą dawkę emocji dostarczyła publiczności ostatnia grupa, w której młode wokalistki wykonały utwory z musicalu ?Chicago? ? w tym wspólnie ?Więzienne tango?. W aktorskich kreacjach zobaczyć i usłyszeć można było Olę Jarząbek, Sarę Kwiatkowską, Olę Mitek, Marysię Kucharzewską, Paulinę Jakubaszek, Magdalenę Paciorek i Paulinę Mikulską.

  - Był to 3 koncert klasy śpiewu w tym roku szkolnym. W programie koncertów uczących się śpiewu znajdują się rocznie 4 występy. Trzeci z nich skupia się na piosence aktorskiej. Podczas tego koncertu dziewczyny wykonały polskie utwory. Koncert reżyserowała współpracująca z nami aktorka Hanna Piaseczna. Przygotowanie wokalne to Aurelia Luśnia Stankiewicz i Katarzyna Rokicka ? mówi Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia.

  W czerwcu wokalistki spróbują swoich sił w koncercie z zespołem.

  jd

   

   

  Dodaj komentarz

  Dodaj komentarz