Piosenka aktorska w wykonaniu szkoły muzycznej

Opublikowano: 20 kwiecień 2015, 13:31 Kategoria Kultura
muzycznakoncertMituraCSiK

Uczennice Szkoły Muzycznej I stopnia wystąpiły z trzecim już w tym roku szkolnym koncertem. Tym razem zabrzmiały tylko polskie utwory. Piosenka aktorska świetnie zaśpiewana i zagrana, chwilami mocno podnosiła temperaturę.

Czwartkowy koncert pt. „Stop, który odbył się w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie został podzielony na trzy części. W pierszej zaprezentowały się na scenie Małgosia Przybysz, Iza Krawczyk, Ola Tudek , Klaudia Gromuł, Wiktoria Meloyan , Iza Bożek , Dominika Talarek i Karolina Bielecka. W drugiej części zaśpiewała Ala Gromuł , Klara Płatek, Karolina Stanisławczyk, Emilka Zwadka, Weronika Bogusz, Monika Walachowska, Patrycja Woźniak. S porą dawkę emocji dostarczyła publiczności ostatnia grupa, w której młode wokalistki wykonały utwory z musicalu „Chicago” – w tym wspólnie „Więzienne tango”. W aktorskich kreacjach zobaczyć i usłyszeć można było Olę Jarząbek, Sarę Kwiatkowską, Olę Mitek, Marysię Kucharzewską, Paulinę Jakubaszek, Magdalenę Paciorek i Paulinę Mikulską.

- Był to 3 koncert klasy śpiewu w tym roku szkolnym. W programie koncertów uczących się śpiewu znajdują się rocznie 4 występy. Trzeci z nich skupia się na piosence aktorskiej. Podczas tego koncertu dziewczyny wykonały polskie utwory. Koncert reżyserowała współpracująca z nami aktorka Hanna Piaseczna. Przygotowanie wokalne to Aurelia Luśnia Stankiewicz i Katarzyna Rokicka – mówi Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia.

W czerwcu wokalistki spróbują swoich sił w koncercie z zespołem.

jd

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież