Muzyczna – świąteczna i rodzinna

Opublikowano: 19 grudzień 2016, 11:07 Kategoria Kultura
muzycznakoncert

Wielki świąteczny koncert, w którym na scenie obok swoich dzieci mieli szansę stanąć także rodzice. Po raz drugi w ten sposób Szkoła Muzyczna I stopnia w Garwolinie w ten sposób zainaugurowała najpiękniejszy bożonarodzeniowy czas.

Świąteczny koncert uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie odbył się w czwartek w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie – jak zawsze wypełnionej po brzegi. Na widowni rodzice, niekiedy całe rodziny, a na scenie: uczniowie klas instrumentalnych, studia wokalnego, chórzyści i najmłodsi , którzy na razie nie grają i nie śpiewają, ale za to pokazują tańcem, jak czują i rozumieją muzykę. Dla wielu z nich to był pierwszy występ na tak dużej scenie i przed taką publicznością.

- Tym koncertem rozpoczynamy najgorętszy, ale i najpiękniejszy czas, świątecznych przygotowań. Życzę wszystkim zdrowych i pogodnych świąt – mówił Radosław Mitura, dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie.

Koncert otworzyło rodzinne kolędowanie - na scenie wystąpiły cztery rodziny: Matusiakowie, Gryzieccy, Gałązkowie i Domareccy . Później prezentowały się poszczególne klasy instrumentów. Finałem był występ chóru i wspólna świąteczna piosenka. A na koniec pojawił się on… Mikołaj z workiem prezentów.

jd

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież