Dzień Kobiet w Borowiu

Opublikowano: 09 marzec 2017, 14:34 Kategoria Kultura
borowiedzień kobiet

Gminny Dzień Kobiet w Borowiu to coroczna tradycja. Z tej okazji 8 marca została przygotowywana uroczystość, która rozpoczęła się mszą świętą celebrowaną przez proboszcza Dariusza Parafiniuka w intencji wszystkich kobiet.

Na zaproszenie wójta gminy Borowie Wiesława Gąski do miejscowego Domu Kultury przybyło niemal 100 mieszkanek  gminy. Na początku gorące życzenia  dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej z terenu  gminy Borowie złożone  przez wójta.

Podczas imprezy na scenie z programem artystycznym wystąpili uczniowie z Zespołu Szkół w Głoskowie, którzy w humorystyczny sposób przedstawili sposoby świętowania Dnia Kobiet od czasów biblijnych do współczesnych.

Występ młodzieży nie był jedyną niespodzianką. Na scenie pojawił się zespół ludowy Czerniczanki z kapelą z gminy Kłoczew wraz z Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kłoczewie Anną Żaczek, który przygotował specjalnie na tą uroczystość kabaret o kobietach, a włodarz gminy obdarował wszystkie panie słodkościami. W tym roku również nie zabrakło słodkiego poczęstunku.

mat. pras.

Komentarze  

+1 #1 1przypadek 2017-03-10 08:04
Milo popatrzeć, przyjemnie i na poziomie lokalnej społeczności. Zapewne ambitna Gmina...
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież