Gimnastyczne popisy w Maciejowicach

Opublikowano: 17 czerwiec 2016, 07:18 Kategoria Sport
gimnastykamaciejowice

Po raz pierwszy w historii gminy Maciejowice i  Gimnazjum. w Maciejowicach w odbyły się Otwarte Zawody UKS w Gimnastyce Sportowej- Wielobój Drużynowy w kategorii  Dziewcząt i Chłopców Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.

Poniedziałkowe zawody odbyły się pod honorowym patronatem Polskiego  Związku Gimnastycznego, Wójta Gminy Maciejowice, Powiatowego Szkolnego  Związku  Sportowego w Garwolinie oraz Publicznego Gimnazjum im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Maciejowicach.

Podczas wręczania nagród obecni byli zastępca wójta gminy Ryszard Brodziak oraz Danuta Wojciechowska kierownik GOPS.

Zawody odbywały się pod bacznym okiem sędziów z Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej w składzie Magdalena Czajka, Klaudia Majcher, Żaneta Madzio, Dawid Ćwirta, Rafał Rutkowski.

Pierwsze miejsce drużynowo zajęły dziewczęta z Publicznego Gimnazjum w Maciejowicach, a drugie Zespół Szkół w Samogoszczy. W kategorii chłopców szkół gimnazjalnych na pierwszym miejscu również uplasowali się gospodarze przed ZS nr 1 w Łaskarzewie i ZS w Samogoszczy.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych najlepszy okazał się UKS „Kometa” Maciejowice. Najlepszą zawodniczką została Beata Piechota natomiast najlepszym zawodnikiem okazał się Daniel Czernik – uczniowie z gimnazjum w Maciejowicach

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych najlepszy był Przemysław Przyczka, których zdobył maksymalną liczbę punktów (30).

mat. pras./opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież