Najlepsi krasomówcy w powiecie

Opublikowano: 19 październik 2018, 11:21 Kategoria Edukacja
zs 2dwójkakonkurs krasomówczy

Gabriela Kaszuba wygrała Powiatowy Konkurs Krasomówczy dla Młodzieży Szkół Średnich Powiatu Garwolińskiego „Pięknym słowem o Niepodległej”. Konkurs organizowany był po raz pierwszy w Zespole Szkół nr 2 w Garwolinie.

Krasomówcze zmagania odbyły się wczoraj. Przed komisją konkursową, złożoną z opiekunów uczniów, zaprezentowało się siedmiu uczestników. W 10-minutowym wystąpieniu młodzież opowiadała o walorach powiatu garwolińskiego. Publiczność usłyszała m.in. o Pilawie, Żelechowie i Garwolinie.

Najwyżej zostało ocenione wystąpienie Gabrieli Kaszuby z LO Żelechów (op. Magdalena Woźniak). Drugie miejsce zajęła Natalia Wiśnioch z ZSP Sobolew (op. Ewa Łapacz), a trzecie Natalia Parysek z ZS nr 2 (op. Izabela Odziemczyk-Dadas). Jury przyznało także wyróżnienie Michałowi Lasockiemu z LO Garwolin (op. Agnieszka Żak).

Uczestnikom gratulowali dyrektor ZS nr 2 Ewa Flaga oraz starosta powiatu Marek Chciałowski, który wręczał także nagrody laureatom. – Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że będzie kontynuować swoją przygodę z krasomówstwem – podsumowała Krystyna Gąsiorowska, jeden organizatorów konkursu.

Łukasz Korycki

Komentarze  

0 #3 O zgrozoWojtek63 2018-10-21 18:57
Treść komentarza nie została opublikowana ze względu na ciszę wyborczą. Redakcja
Cytować
+1 #2 OREATOR KŁAMCATAMER 2018-10-19 19:06
CHCIAŁOWSKIEGO Z PSL NIE POBIJE NIKT, PRZEZ LATA TAK SIE NAUCZYŁ OBIECYWAC ORAZ KŁAMAC ZE CHYBA MU TYLKO TUSEK MOZE DORÓWNAĆ!
Cytować
+2 #1 atomek 2018-10-19 17:12
Szczególnie ten łysy pan to wielki krasomówca. oglądam zdjęcia i na wszystkich "gargamel" z fałszywym uśmieszkiem przedwyborczym. Kiedy ten PSL zniesie go z urzędu. Jest tam tylu młodych inteligentnych gości.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież