W sobotę jubileusz Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie

Opublikowano: 26 listopad 2019, 08:20 Kategoria Edukacja
zs 2garwolindwójkajubileusz

Ponad 200 absolwentów weźmie udział w jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie. Uroczystości już w najbliższą sobotę.

Jubileusz rozpocznie się w południe mszą świętą w kościele parafialnym Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. Po eucharystii uczestnicy przejdą pod budynek szkoły. Tu zostanie poświęcona i odsłonięta tablica ufundowana przez Zarząd i Radę Powiatu Garwolińskiego. – Tablica została zamontowana na froncie budynku. Jej treść jest bardzo skromna i nawiązuje do daty jubileuszu – wyjaśnia dyrektor Ewa Flaga.

W trakcie dalszej części, w sali gimnastycznej, zostaną przedstawione najważniejsze wydarzenia z historii szkoły. Podniosłym momentem będzie wręczenie statuetek Przyjaciela Szkoły. – Otrzymają je przedsiębiorcy, którzy ściśle współpracują z naszą szkołą. Nagrodzimy także wybitnego trenera oraz posiadaczy rekordów szkolnych, które nie zostały do dzisiaj pobite – zaznacza dyrektor.

W części oficjalnie nie zabraknie także wystąpień gości oraz programu artystycznego młodzieży. Po godz. 16 rozpocznie się spotkanie absolwentów (zwiedzanie szkoły, wystaw okolicznościowych, spotkania roczników w salach z wychowawcami i nauczycielami).

O godz. 18 rozpocznie się Bankiet Absolwentów, który potrwa do północy. W jubileuszu szkoły udział zapowiedziało ponad 200 absolwentów.

mat. pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież