Letnie podróże – jedź z CSiK na wycieczkę

Opublikowano: 29 czerwiec 2018, 10:00 Kategoria Kultura
CSiKlato w mieście

Co jest najlepsze na zabicie wakacyjnej nudy? Wycieczka! Centrum Sportu i Kultury zaprasza dzieci na letnie podróże. Na dobry początek – Magiczne Ogrody, a później będzie już tylko ciekawiej!

Magiczne Ogrody są pierwszym w Polsce rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów dzieci odkryją bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię. Wszystkie atrakcje to wyzwania budujące pewność siebie i poczucie wartości, a całość to przygoda, kontakt z naturą i ciekawie spędzony czas.

W Magicznych Ogrodach czekają place zabaw, plaża, dmuchańce, tunele, tratwy i zamek wróżek i wiele innych atrakcji. Na terenie parku znajdują się restauracje i kawiarnie, sklep z pamiątkami, opieka medyczna. Dzieci wyjadą z Garwolina 3 lipca około godziny 9:00 i spędzą w parku 4 godziny. Minimalny wiek dziecka to 6 lat.

Utrzymasz równowagę? Muzeum Nietypowych Rowerów

17 lipca wyjazd będzie niezwykły! Mali podróżnicy zwiedzą Muzeum Nietypowych Rowerów, gdzie każdy odważny będzie miał możliwość przejażdżki pojazdami różniącymi się od standardowego „górala”. Ciekawe komu uda się utrzymać równowagę? Uczestnicy poznają też krótką historię powstania roweru oraz zobaczą unikalne eksponaty, jakich nie da się zobaczyć nigdzie na świecie! Kolejny punkt wyjazdu to Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, gdzie odbędzie się lekcja muzealna, która na pewno spodoba się i chłopcom, i dziewczynkom. Dzieci zobaczą z bliska samoloty i śmigłowce, oraz poznają wiele ciekawostek na temat lotnictwa.

Farma Iluzji

7 sierpnia to dzień wycieczki do Farmy Iluzji. Jest to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i edukacji podana w bardzo przyjaznej formie. Dzieci zobaczą magię na własne oczy i nikt nie będzie się nudził, a przy tym dzieci mogą się czegos nauczyć oraz rozwinąć swoją wyobraźnię. W programie wycieczki jest zwiedzanie z przewodnikiem oraz ognisko z zapewnionym posiłkiem – każdy samodzielnie upiecze kiełbaskę. Magicznym punktem programu jest pokaz iluzji na scenie. Atrakcji będzie jednak o wiele więcej: Krzywy Domek, labirynt, różnorodne place zabaw i Rezerwat Dzikich Smoków to tylko niektóre z propozycji w Farmie Iluzji. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Skocz z nami do Parku Trampolin

Hangar 646 to 2500m2 przestrzeni i cała masa atrakcji łączących rekreację ze sportem! W hangarze na Mokotowie na dzieci czeka prawie 80 trampolin różnego rodzaju, od rekreacyjnych po sportowe, w tym ogromna arena składająca się z ponad 50 trampolin! Dodatkowymi atrakcjami są kosze do koszykówki, strefa do gry w zbijaka, poducha powietrzna do akrobacji, ścieżka akrobatyczna i przeszkody.

Drugim punktem programu będzie zwiedzanie stadionu PGE Narodowy. Stadion ma trasę zwiedzania przeznaczoną specjalnie dla dzieci. Maluchy zobaczą eleganckie loże VIP-ów, miejsce przeznaczone dla komentatorów, oraz wszelkie zakamarki całego obiektu.

Więcej informacji na www.csik.garwolin.pl

mat.pras.

fot.pixels.com

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież