Koncerty Maryjne Środowiska Garwolińsko-Pilawskiego Skautów Europy

Opublikowano: 31 maj 2019, 09:24 Kategoria Kultura
skauci europypilawagarwolinkoncertdzień matki

W Dzień Matki Skauci Europy ze Środowiska Garwolińsko-Pilawskiego przedstawili Koncerty Maryjne promujące płytę „Ad Mariam Europa”.

W niedzielę 26 maja Skauci Europy z Garwolina, Pilawy i Łaskarzewa, przedstawili w dwóch parafiach naszego powiatu Koncerty Maryjne, na które składały się pieśni maryjne w języku polskim i łacińskim oraz teksty z Pisma Świętego i nauczania Kościoła odnoszące się do Matki Bożej. Miejscami koncertów były parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łaskarzewie oraz parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie.

Na niedzielę 9 czerwca planowane są kolejne koncerty skautów ze Środowiska Garwolińsko-Pilawskiego. Pieśni maryjne będzie można tego dnia usłyszeć w parafii Matki Boskiej Kodeńskiej w Pilawie po mszy o 12:00 oraz w parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie po mszy o 16:30. Przy okazji koncertów będzie można zdobyć płytę „Ad Mariam Europa”, zawierającą 12 pieśni maryjnych śpiewanych w 12 różnych językach europejskich oraz wesprzeć Środowisko Garwolińsko-Pilawskie, zbierające środki na wyjazd na Euromoot – zlot wszystkich wędrowników i przewodniczek Federacji Skautingu Europejskiego, odbywający się w wakacje 2019 roku we Włoszech.

W galerii dołączonej do artykułu prezentujemy plakat Koncertów Maryjnych Środowiska Garwolińsko-Pilawskiego Skautów Europy oraz zdjęcia z koncertu z Łaskarzewa.

Zainteresowanych płytą oraz koncertami zachęcamy do wysyłania maili na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz śledzenia profilu Środowiska Garwolińsko-Pilawskiego na facebooku.

mat. pras.