reklama

40 szalonych lat! Jubileuszowy koncert zespołu Alien

Opublikowano: 10 maj 2024, 12:06 Kategoria Kultura
koncertAlien
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Trudno w to uwierzyć, ale to prawda! Alien, jeden z najbardziej znanych garwolińskich zespołów, właśnie w tym roku obchodzi swoje 40-lecie i będzie świętował koncertowo! Rezerwujcie czas 18 maja i przybywajcie do Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Zagrane imprezy liczą już w tysiącach. To bale, spotkania, konferencje, wydarzenia firmowe, koncerty plenerowe, a przede wszystkim wesela. Dobrze znani garwolińskiej publiczności i bardzo lubiani nie tylko za swój profesjonalizm, ale przede wszystkim za świetną atmosferę, którą tworzą. Alien gra, muzykuje i bawi nas już 40 lat i ten wyjątkowy jubileusz chce świętować właśnie z garwolińską publicznością.

 

reklama


- Przygotujcie się na podróż przez cztery dekady najlepszej muzyki! Czekają na Was kultowe hity w naszym wykonaniu! Świętujemy 40 lat na scenie i chcemy to uczcić z Wami! Dołączcie do naszego jubileuszowego koncertu, aby wspólnie celebrować tę wyjątkową okazję – zachęcają członkowie zespołu.

Koncert z okazji 40 lat zespołu Alien odbędzie się 18 maja o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Wstęp wolny

Partnerami wydarzenia są Miasto Garwolin oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Patrona medialny: WirtualnyGarwolin.pl

mat.pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama