reklama

Rodzinne świętowanie już w niedzielę

Opublikowano: 23 maj 2013, 08:39 Kategoria Kultura
aquaparkpiknikdzień matki
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

W Dniu Mamy ? spektakl teatralny, piknikowanie w parku i akcja pod hasłem ?Zabierz mamę na basen?, a w Dniu Dziecka tradycyjne Święto Mleka z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych. Centrum Sportu i Kultury zaprasza na rodzinne świętowanie.

26 maja ? Mama, Tata i Ja

Rodzinna impreza rozpocznie się o godzinie 15.30 w Domu Kultury. Na deskach sceny w garwolińskim Domu Kultury wystąpi krakowski Teatr Pozytywka w show teatralno-ekologicznym pt. ?To ci hałas?. Przedstawienie porusza treści związane ze szkodliwym oddziaływaniem hałasu oraz z problemem bardzo groźnych odpadów: baterii i innych zużytych i niepotrzebnych przedmiotów elektronicznych. W bardzo przystępny i zabawny sposób dzieci dowiedzą się, co zrobić z produktami, z których nie da się już skorzystać, a które stwarzają duże zagrożenie dla zdrowia i przyrody.

Spektakl ma charakter interaktywny ? młodzi widzowie będą aktywnie uczestniczyć w rozgrywającej się na scenie historii, zapraszani są do wspólnych ekologicznych konkursów, gier i zabaw, wspólnie z aktorami śpiewają piosenki. (bilety: 7 zł, do kupienia bezpośrednio przed spektaklem).

reklama


Piknik przy Garwolance

W niedzielne popołudnie, o ile pogoda pozwoli, zapraszamy na rodzinne piknikowanie do parku przy Garwolance. Będzie dużo dobrej muzyki, gry i zabawy rekreacyjne ? w tym możliwość gry w tenisa stołowego. Najmłodsi będą mogli wykazać się talentem plastycznym. Pod hasłem ?kredą po trotuarze? będziemy tworzyć kolorowy chodnik do Garwolanki.

Zachęcamy wszystkich, aby zabrali ze sobą koce, na których będzie można wypoczywać, kosze piknikowe i grille. A dla tych, którzy własnego grilla nie przyniosą małe co nie co będzie serwowała Restauracja Oregano. W menu także grillowane warzywa.

Mamo, chodź na basen

Czyli pomysł na nietypowy prezent na Dzień Mamy. Zamiast kupować kwiaty i czekoladki, zabierz mamę na basen. Dla wszystkich mam, które w dniu swojego święta zdecydują się przyjść ze swoimi pociechami na basen, będzie czekała miła niespodzianka ? darmowe wejście na pływalnię.(bilety dla dzieci według obowiązującego cennika).

Zobacz plakat promujący imprezę

Mleczny Dzień Dziecka

2 czerwca dzieci i rodziców zapraszamy na tradycyjny wielki festyn pod hasłem ?Święto Mleka?, którego organizatorami są OSM Garwolin oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Od 15.00 na Terenach Rekreacyjnych ?Zarzecze? na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji ? pokaz gigantycznych baniek mydlanych, widowisko teatralne, warsztaty żonglerskie i warsztaty rękodzieła indiańskiego, wesołe miasteczko, występy artystyczne grupy tanecznej ?No Name? oraz zespołu Eden oraz mnóstwo mlecznych konkursów z nagrodami.

Zobacz plakat promujący imprezę

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama