reklama

Rodzinne świętowanie kontra pogoda

Opublikowano: 28 maj 2013, 11:56 Kategoria Kultura
CSiKGarwolinspektaklbasen
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Ekologiczno-teatralne show dla najmłodszych w Domu Kultury i darmowe pluskanie dla mam na basenie. Tylko pogoda znów pokrzyżowała plany i z piknikowania w parku nic nie wyszło. Ale podobno co się odwlecze, to nie uciecze.

W Dniu Matki Centrum Sportu i Kultury zaplanowało rodzinne świętowanie. Tego dnia wszystkie mamy z basenu korzystały za darmo. Warunek ? trzeba było przyjść na rodzinne pluskanie z pociechami. Z takiej promocji skorzystało kilkadziesiąt mam. Na deskach sceny w garwolińskim Domu Kultury wystąpił krakowski Teatr Pozytywka w show teatralno-ekologicznym pt. ?To ci hałas?.

W przystępny i zabawny sposób dzieci dowiedziały się jak dbać o środowisko ? co robić ze zużytymi bateriami i jak szkodliwy może być hałas. Mali widzowie na chwilę zamienili się także w aktorów. Aktywnie uczestniczyli w rozgrywającej się na scenie historii, zapraszani są do wspólnych ekologicznych konkursów, gier i zabaw, wspólnie z aktorami śpiewali piosenki.

reklama


Tylko pogoda już po raz drugi uniemożliwiła piknikowanie przy Garwolance. Organizatorzy zapewniają jednak, że co się odwlecze, to nie uciecze i na pewno będzie jeszcze szansa na wspólne grillowanie, leżenie na kocu i malowanie pod chmurką.

jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama