reklama

sportowiec powiatu 2023

Kandydat nr

4Topor

SMS o treści TYP.SG.4 na numer 71480
(Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Michał Topór – siatkówka, KS Metro Warszawa

14-letni mieszkaniec Garwolina i uczniem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Garwolinie. Na co dzień trenuje i reprezentuje barwy KS Metro Warszawa. Siatkarskie sukcesy Michała w roku 2023 to między innymi: wicemistrz Mazowsza w minisiatkówce chłopców kategoria "czwórki" oraz MVP turnieju finałowego, wicemistrz Polski w minisiatkówce kategorii czwórek, mistrz Mazowsza w piłce siatkowej plażowej kategoria U13, wicemistrz Polski w minisiatkówce plażowej U13 chłopców regularne powołania do młodzieżowych Kadr Polski U15 i U14. Michał był także reprezentantem Mazowsza na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży – 6. Miejsce oraz reprezentant Kadry Regionu "WSCHÓD" na Ogólnopolski Turniej Talentów SOS PZPS

Głosowanie

Kto powinien zostać Sportowcem Powiatu Garwolińskiego 2023?
Głosowanie zakończone!

Jak głosować?

Głosowanie będzie się odbywało za pośrednictwem:

Zwycięzcą plebiscytu i zdobywcą tytułu "Sportowiec Powiatu Garwolińskiego 2023" będzie kandydat, który otrzyma największą liczbę zsumowanych głosów.

Głosy będą sumowane według następujących wzorów:

I. Głosy oddane w sondzie na stronie portalu WirtualnyGarwolin.pl - 1 x 1głos

II. Głosy oddane poprzez SMS - 2 x 1 głos

III. Polubienie zdjęcia na fanpage'u Centrum Sportu i Kultury - 1 x 1 głos

IV. Udostępnienie zdjęcia z fanpage'a Centrum Sportu i Kultury - 2x 1 głos


Głosowanie trwa do 11 lutego 2024 r. do godz. 23.59.


Zwycięzcę plebiscytu  poznamy 15 lutego 2024 r. podczas Gali Mistrzów Sportu.


Regulamin plebiscytu

Z historii plebiscytu

2022 - Jagoda Jonak (pływanie)*

2019 - Łukasz Mikulski (jiu-jitsu)

2018 - Sylwia Stoń (kolarstwo)

2017 - Mateusz Szczypek (pływanie)

2016 - Arkadiusz Zalewski (piłka nożna)

2014 - Łukasz Świesiulski (lekkoatletyka)

2013 - Adam Kenig (pływanie)

2012 - Kamil Baran (siatkówka)

2011 - Marcin Gałązka (lekkoatletyka)

2010 - Piotr Grudzień (tenis stołowy)

2009 - Filip Trzpil (piłka nożna)

2008 - Katarzyna Barańska (tenis stołowy)

2007 - Katarzyna Barańska (tenis stołowy)

2006 - Kamil Zawadka (piłka nożna)

2005 - Karol Zawadka (piłka nożna)

2004 - Agnieszka Pietrzak (lekkoatletyka)

* plebiscyt za lata 2020-2021 nie był organizowany

Organizatorzy