Czy emeryt może dostać pożyczkę?

Opublikowano: 10 październik 2018, 11:49 Kategoria Rozmaitości

Już dawno przeszedłeś na emeryturę i zamierzasz cieszyć się swoim wolnym czasem? Chcesz jeszcze zwiedzać świat? A może planujesz zrobić niespodziankę dzieciom lub wnukom? To bardzo dobre pomysły. Ty jednak zastanawiasz się, skąd wziąć na to wszystko pieniądze. Jako emeryt lub rencista masz regularny dochód, a zatem możesz ubiegać się o pożyczkę w w firmie pozabankowej

Mała pożyczka pomocą w odkrywaniu nowych miejsc

Postanowiłeś wyjechać na zasłużone wakacje? Zapewne myślisz nad wyborem miejsca, w które warto się udać. Zdajesz sobie jednak sprawę z tego, że nie masz na to pieniędzy. Istnieje rozwiązanie tej sytuacji. Możesz skorzystać z małej pożyczki. To opcja, która pozwoli ci na wyjazd. Taki rodzaj finansowego wsparcia udzielany jest osobom, które spełnią stawiane przez pożyczkodawcę warunki. Pierwszy krok do otrzymania pożyczki, to wybór kwoty i wypełnienie wniosku. Do tego, by go uzupełnić potrzebujesz jedynie dowodu osobistego.

Coraz więcej firm na rynku podnosi górną granicę wieku związaną z udzielaniem pożyczek. Przy wnioskowaniu o pożyczkę powinieneś przedstawić odcinek wypłaty świadczenia za jeden z trzech poprzednich miesięcy. Możesz także poprzeć dochód wyciągiem z konta bankowego, na który otrzymujesz emeryturę.

Pożyczka online szansą na zakup prezentów

Zbliżają się urodziny twojego dziecka lub wnuka?Chcesz sprawić wyjątkowy prezent swoim bliskim? Tutaj również z pomocą może przyjść ci pożyczka. Możesz pożyczyć nawet 10 000 złotych na okres od 12 do 24 miesięcy.  Proces ubiegania się o pożyczkę nie wymaga spełnienia zbyt wielu warunków. Wystarczy, że posiadasz dowód osobisty, numer telefonu, konto osobiste i adres email. Konieczny jest także numer pesel i stały, udokumentowany dochód. Ostatni krok to przelew weryfikacyjny, który pożyczkodawcy pozwoli potwierdzić twoją tożsamość.

Wniosek możesz złożyć online. Jego wypełnienie zajmie ci najwyżej kilkanaście minut. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze powinny trafić na twoje konto w ciągu 48 godzin. Możesz je również wypłacić czekiem GIRO w dowolnej placówce pocztowej. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, musisz zaznaczyć to już na etapie ubiegania się o pożyczkę.

Pożyczka przez internet na remont także może się przydać

Bez problemu udało ci się zrealizować poprzednie cele. Wyjazd na wakacje zaliczasz do bardzo udanych. Wnuk także był zadowolony z niespodzianki. W najbliższym czasie planujesz przeprowadzić remont łazienki. Ten cel również możesz zrealizować dzięki pożyczce przez internet bez zaświadczeń.

Masz szansę na pomoc finansową w wysokości nawet 10 000 złotych. Firma pożyczkowa nie będzie się interesowała tym na co potrzebne są ci pieniądze. Jedyne, czego musisz dopilnować to regularna spłata, co pozwoli ci uniknąć wpisania na listę dłużników, a w przyszłości ułatwi otrzymanie kolejnego zobowiązania.

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież