NieKANApowi zapraszają na Lednicę

Opublikowano: 12 kwiecień 2019, 08:00 Kategoria Rozmaitości
NieKANApowi

Ruszyły zapisy na XXIII Spotkanie Młodych Lednica 2000“Wiesz, że Cię kocham”. Chętni, którzy chcą uczestniczyć w tym niezwykłym duchowym wydarzeniu mogą udać się na Pola Lednickie wspólnie z NieKANApowymi.


- Pragniemy zaprosić młodzież z powiatu garwolińskiego na wspólny wyjazd.  Napełnieni słowem papieża Franciszka na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie opuśćmy kanapy, chwalmy Pana śpiewem i tańcem – zachęcają NieKANApowi.

Wyjazd odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 r. -  Do czerwca jeszcze troszkę czasu  jest, ale już dziś warto podjąć wyzwanie, zaplanować coś na chwałę Bożą i dla siebie samego . Osoby zdecydowane zachęcamy do zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. W razie pytań służymy pomocą – podkreślają organizatorzy.

Cena wyjazdu 85 zł. Obejmuje ona: koszt autokaru, koszt parkingu na polach, ubezpieczenie uczestnika, opłatę za wstęp na pola, identyfikatory uczestnika naszej grupy. Każdy, kto zapisze się i opłaci wyjazd do końca kwietnia 2019 r.
otrzymuje 5 zł zniżki.

Zapisy
·         Przybysz Michał 733-236-737;

·         Krajewska Agnieszka 512-946-009

·         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

·         Poprzez Facebook-a

·         Można również w formie wiadomości kontaktować się poprzez naszą stronkę NieKANApowi w zakładce kontakt.

·         elektroniczne za pośrednictwem e-formularza

mat.pras./oprac. red.

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież