Gdzie wysłać dziecko na wakacje? Obozy językowe w Polsce

Opublikowano: 11 czerwiec 2019, 16:16 Kategoria Rozmaitości

Wyjazd na wakacje może być atrakcyjny również wówczas, jeśli nie polega na samym wypoczynku. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym organizując dziecku wyjazd na obóz, podczas którego będzie mógł miło spędzić czas w grupie rówieśników, a jednocześnie będzie miał możliwość doskonalenia języka obcego. Nauka języka obcego z dala od szkoły, podczas wakacji, w przyjemnej atmosferze będzie znacznie bardziej skuteczna niż tradycyjne metody z podręcznikiem i płytami. Szeroka oferta obozów językowych w Polsce jest dostępna na stronie https://angloville.pl/obozy-jezykowe/w-polsce/

Angloville - nauka w formie zabawy daje najlepsze efekty

Uczenie się to proces, który można przyśpieszyć stosując efektywne metody. Najłatwiej uczymy się i zapamiętujemy poprzez interakcję, a zatem w trakcie zwyczajnych, codziennych sytuacji. Dlatego warto postawić na naukę w formie zabawy, a wówczas przebiegnie ona bezstresowo, a ponadto szybko i skutecznie. Ważne jest pełne zaangażowanie wszystkich uczestników, gdyż tylko  wówczas umysł jest aktywowany, dzięki czemu uruchamia się proces zapamiętywania.

Angielskie wioski – wakacje z angielskim

Uczestnicy obozów językowych Angloville nie mają zwyczajnych lekcji, lecz w pełni korzystają w uroków wakacyjnej aury. Wszyscy integrują się w zwyczajnych, naturalnych sytuacjach, m.in. podczas wspólnych posiłków. Regularny kontakt z językiem angielskim, w międzynarodowym środowisku, wśród native speakerów pozwala osłuchać się językowo i poznać różne akcenty.

Codzienny kontakt z native speakerem

Wakacje z językiem angielskim pozwolą na zagłębienie się w języku, przełamanie bariery komunikacyjnej oraz – co jest niezwykle ważne – pomogą nauczyć się myśleć w języku angielskim. Zakaz posługiwania się językiem polskim zobowiązuje uczestników obozu do posługiwania się wyłącznie językiem angielskim, co stanowi dodatkowy bodziec do komunikacji w języku obcym. Dzięki systematycznym zajęciom uczestnicy obozu nauczą się języka kolokwialnego, a także oficjalnych zwrotów używanych m.in. w urzędach. Aby nauczanie było efektywne organizatorzy wybrali metody nauki „jeden na jeden”, czyli indywidualne zajęcia uczestnika z native speakerem, albo „jeden na dwa”, czyli nauka 2 kursantów z native speakerem.

Obóz językowy Angloville – różne lokalizacje w Polsce

Angloville zadbało o to, aby wioski językowe usytuowane były w takim miejscu Polski, aby z większości miast i miasteczek można było tam łatwo i w miarę szybko dojechać. Wszystkie lokalizacje to kameralne zakątki położone w pięknej okolicy, zlokalizowane nieopodal Warszawy, Gdańska, Białegostoku, a także Poznania, Wrocławia i Krakowa. Każde miejsce zachwyca pięknym położeniem w otoczeniu przyrody sprzyjając nie tylko wypoczynkowi, lecz także nauce. Ponadto hotele dysponują wygodnymi pokojami i pełną, doskonale zorganizowaną infrastrukturą.

Proponowane kursy  języka angielskiego

Proponowane przez organizatorów obozów językowych Angloville trwają 7 dni i cechują się wyjątkową skutecznością. Oprócz efektywnej nauki uczestnicy mają możliwość spędzenia tygodnia wakacji w międzynarodowym środowisku anglosaskim  i będą to niezapomniane chwile.

Materiał partnera

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież