Filmowy konkurs profilaktyczny

Opublikowano: 19 wrzesień 2019, 08:32 Kategoria Rozmaitości
policjaKPP Garwolinkonkurs filmowy

Już po raz trzeci odbędzie się konkurs profilaktyczny na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Termin nadsyłania filmów upływa 6 listopada. 13 listopada w garwolińskim kinie odbędzie się przegląd konkursowych prac.

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie, Starostwo Powiatowe w Garwolinie, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Kino Wilga oraz Avon Operations Polska już po raz trzeci organizują konkurs na film profilaktyczny. Celem konkursu jest pobudzenie wśród uczestników zainteresowania profilaktyką społeczną, a w szczególności tematem bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego (piesi, rowerzyści, użytkownicy hulajnóg, deskorolek, rolek itp.).

Organizatorzy zaparszają uczniów pod opieką nauczycieli do udziału w konkursie, a następnie w powiatowym przeglądzie filmów profilaktycznych, który odbędzie się w dniu 13 listopada w Kinie "Wilga" w Garwolinie. Zadanie uczniów polega na nakręceniu krótkometrażowego filmu profilaktycznego i zgłoszeniu swojego udziału w przedsięwzięciu do dnia 6 listopada. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach wiekowych - dla uczniów szkół podstawowych -klasy VI-VIII oraz dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Osobą koordynującą działanie z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie jest st. asp. Danuta Kalinowska z KPP Garwolin - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 25 68 40 202, 887 884 471.

KPP Garwolin/oprac. red.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież