reklama

Baśniowy pałac w Żelechowie

Opublikowano: 08 lipiec 2014, 07:55 Kategoria Rozmaitości
Pałac ŻelechówwakacjeŻelechówtvn24
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Marta Kuligowska zainaugurowała wakacyjną akcję ?Baśniowy Pałac?. Dziennikarka TVN24 przeczytała najmłodszym mieszkańcom Żelechowa bajkę o Jasiu i Małgosi.

Społeczna akcja ?Baśniowy Pałac? to propozycja dla dzieci na wakacje. Patronat nad nią sprawuje Burmistrz Żelechowa Mirosława Miszkurka. Podczas cyklicznych spotkań w lipcowe i sierpniowe soboty artyści i dziennikarze, czytając wybrane baśnie, przeniosą najmłodszych w niezwykły świat fantazji. Spotkania te odbywać się będą na terenie zabytkowego kompleksu pałacowo-parkowego w Żelechowie. Dzieci będą miały okazję posłuchać bajek m.in. o ?Kopciuszku?, ?Królewnie Śnieżce?, ?Księżniczce na ziarnku grochu?, ?Pięknej i Bestii? czy ?Guliwerze.? Świat baśniowych bohaterów w swoich interpretacjach przedstawią m.in. Barbara Bursztynowicz, Paulina Chylewska, Oliwier Janiak, Maciej Orłoś i Justyna Steczkowska.

W ubiegłą sobotę, 5 lipca, w Pałacu Żelechów wakacyjną akcję ?Baśniowy Pałac? zainaugurowała Marta Kuligowska ? dziennikarka radiowa i telewizyjna, a prywatnie mama bliźniąt, którym chętnie czyta na głos bajki. Przedstawiła ona dzieciom przygody ?Jasia i Małgosi.?

reklama


Wstęp na wakacyjne spotkania jest bezpłatny.

zelechow.pl/oprac. jd


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama