Baśniowy pałac w Żelechowie

Opublikowano: 08 lipiec 2014, 07:55 Kategoria Rozmaitości
Pałac ŻelechówwakacjeŻelechówtvn24

Marta Kuligowska zainaugurowała wakacyjną akcję „Baśniowy Pałac”. Dziennikarka TVN24 przeczytała najmłodszym mieszkańcom Żelechowa bajkę o Jasiu i Małgosi.

Społeczna akcja „Baśniowy Pałac” to propozycja dla dzieci na wakacje. Patronat nad nią sprawuje Burmistrz Żelechowa Mirosława Miszkurka. Podczas cyklicznych spotkań w lipcowe i sierpniowe soboty artyści i dziennikarze, czytając wybrane baśnie, przeniosą najmłodszych w niezwykły świat fantazji. Spotkania te odbywać się będą na terenie zabytkowego kompleksu pałacowo-parkowego w Żelechowie. Dzieci będą miały okazję posłuchać bajek m.in. o „Kopciuszku”, „Królewnie Śnieżce”, „Księżniczce na ziarnku grochu”, „Pięknej i Bestii” czy „Guliwerze.” Świat baśniowych bohaterów w swoich interpretacjach przedstawią m.in. Barbara Bursztynowicz, Paulina Chylewska, Oliwier Janiak, Maciej Orłoś i Justyna Steczkowska.

W ubiegłą sobotę, 5 lipca, w Pałacu Żelechów wakacyjną akcję „Baśniowy Pałac” zainaugurowała Marta Kuligowska – dziennikarka radiowa i telewizyjna, a prywatnie mama bliźniąt, którym chętnie czyta na głos bajki. Przedstawiła ona dzieciom przygody „Jasia i Małgosi.”

Wstęp na wakacyjne spotkania jest bezpłatny.

zelechow.pl/oprac. jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież