Dzień Dziecka w Borowiu

Opublikowano: 02 czerwiec 2017, 17:13 Kategoria Rozmaitości
borowiegokdzień dziecka

Gminny Ośrodek Kultury 1 czerwca, po raz drugi, zorganizował na ścieżce ekologicznej obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka.

W tym dniu bawiło się 100 dzieci z klas I-III publicznych szkół podstawowych z ternu gminy Borowie. We współczesnym, zabieganym świecie często zapominamy o tym, jak ważna jest otaczająca nas przyroda. Nie zabrakło gier, zabaw i słodkiego poczęstunku od wójta gminy Borowie Wiesława Gąski.

Organizatorzy składają podziękowania Łukaszowi Rosłańcowi i Krzysztofowi Szczypkowi za pogadankę na temat bezpieczeństwa i udział w grach i zabawach z dziećmi. Dzieci chętnie korzystały z przygotowanych atrakcji, aktywnie i  wesoło spędzały czas, podejmując nowe wyzwania i doskonaląc swoje umiejętności. Wszystkie obecne na ścieżce dzieci przystąpiły do czytania w tym samym czasie książek, każdy swojej i każdy innej – uczestnicząc w ten sposób w akcji bicia rekordu w czytaniu książek.  Był także czas na pieczenie nad wielkim ogniskiem kiełbasek, które wzmocniły fizycznie uczestników pikniku.

Z myślą o najmłodszych przedszkolakach w Gminnym Ośrodku Kultury zorganizowana została dyskoteka ze słodkim poczęstunkiem przekazanym przez wójta gminy.

mat. pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież