Puznówka z kompletem punktów

Opublikowano: 31 październik 2011, 16:19 Kategoria Sport
piłka nożnahutnik huta czechypuznówka 96burza pilawawisła maciejowice

Jedynie KS Puznówka 96 wygrała mecz na poziomie A-Klasy. Dziewięć bramek straciła Burza Pilawa, sześć Wisła Maciejowice. Hutnik Huta Czechy przegrał... z boiskiem Tęczy Stanisławów.

Pechową przegraną zanotował Hutnik Huta Czechy. Liderzy siedleckiej A-Klasy przeważali przez całe spotkanie, a to rywale strzelili jedyną bramkę meczu. Po rzucie rożnym, niepewnej interwencji bramkarza Hutnika, Sławomir Pszczółkowski trafił do bramki Hutnika.

- Tęcza nie oddała, oprócz bramki, żadnego strzału na naszą bramkę. Przeważaliśmy przez całe spotkanie ? przyznał Tomasz Barej. Trener Hutnika narzeka na warunki, w jakich przyszło grać jego podopiecznym. ? To była egzotyka. Przebieraliśmy się w jakiejś remizie, boisko było nierówne. Na takim terenie nie dało się grać ? dodał szkoleniowiec.

Tęcza Stanisławów ? Hutnik Huta Czechy 1:0
Hutnik: Trzmiel, Wardak, Ściborowski, Sabała, Trzciński, Bogdanowicz (Trzmiel), Z. Zalewski, Ł. Zalewski (B. Głąbicki), Kowalski , R. Głąbicki, P. Wilczek.

Wyniki i tabela siedleckiej A-Klasy

Pierwsze zwycięstwo od kilku kolejek wywalczyła Puznówka 96. Na boisku w Trąbkach zawodnicy Roberta Rokickiego pokonali Watrę Mrozy 4:1. Po dwie bramki dla gospodarzy strzelili Daniel Celiński i Paweł Grzelak. Zawodnicy z gminy Pilawa wykorzystali cztery i sześciu sytuacji bramkowych. Bardzo dobrze grał blok defensywny.

Puznówka 1996 - Watra Mrozy 4:1
Bramki dla Puznówki: Daniel Celiński 2, Paweł Grzelak

W meczu innej drużyny z gminy Pilawa Burza Pilawa wysoko przegrała z drużyną AON Rembertów 1:9.

AON Rembertów ? Burza Pilawa 9:1

Dobrą grę w meczu z Gromem Lipowo zaprezentowali gracze Wisły Maciejowice. Po 16. minutach Kosynierzy przegrywali 0:2. W 22. minucie z prawej strony piłkę dostał Marcin Włodarczyk, który podał do dobrze ustawionego Damiana Krupy, a ten strzałem w długi róg pokonał bramkarza lidera ligi. Wisła była bliska wyrównania, ale strzał Roberta Włodarczyka przeszedł nad poprzeczką. Goście jeszcze przed przerwą strzelili trzecią bramkę. Po przerwie, mimo okazji, gospodarze nie zdobyli drugiej bramki. Grom dołożył za to jeszcze trzy trafienia.

Wisła Maciejowice ? Grom Lipowo 1:6
Bramka dla Wisły: Damian Krupa
Wisła: Pracz, K. Jóźwik, M. Jóźwik (Grylak), Goliszewski, Pogoda, Kwiatkowski, Cyrta, M. Włodarczyk, Krupa (Mańkowski), Krogulec, R. Włodarczyk (Kuczyński).