Orzeł zagra o finał Pucharu Polski

Opublikowano: 29 wrzesień 2018, 08:03 Kategoria Sport
puchar polskiorzeł uninhutnik huta czechy

Po zwycięstwie 2:1 z Mazovią Mińsk Mazowiecki, piłkarze Orła Unin awansowali do półfinału okręgowego Pucharu Polski. Odpadł Hutnik Huta Czechy.

Spotkania ¼ rozgrywek odbyły się we wtorek i środę. IV-ligowy Orzeł Unin podejmował na własnym boisku przedstawiciela IV ligi grupy północnej Mazovię Mińsk Mazowiecki. Do przerwy podopieczni Janusza Kowalskiego prowadzili po trafieniu Bartłomieja Sitarka. Niedługo po zmianie stron goście wyrównali. Na 12 minut przed końcem decydującego o awansie gola strzelił Dariusz Osica.

Przez tę rundę pucharowych zmagań nie udało się przejść Hutnikowi Huta Czechy. Lider siedleckiej okręgówki przegrał na wyjeździe z ligowym rywalem – Mazovią II Mińsk Mazowiecki – 4:5. Gole dla zespołu z gminy Pilawa strzelali: Sebastian Grzegorczyk, Jakub Kardyka 2, Paweł Wilczek.

10 października Orzeł zagra o finał rozgrywek. Losowanie przydzieliło drużynie z powiatu garwolińskiego Pogoń II. Mecz w Siedlcach o godz. 15.30. W drugim półfinale Naprzód Skórzec podejmie Mazovię II.

red.

Komentarze  

+8 #1 Finał PP, czyli redakcyjne bzduryWojtek63 2018-09-29 18:24
,,Orzeł zagra o finał Pucharu Polski''

Szanowna Redakcjo
Proszę o nieco więcej dziennikarskiej rzetelności.
Orzeł zagra o finał OKRĘGOWEGO Pucharu Polski, a nie o finał Pucharu Polski.

Brak jednego wyrazu (okręgowy) czyni ten artykuł totalną bzdurą, żeby nie powiedzieć kłamstwem, a autor tego tytułu powinien się co najmniej wstydzić. .

O Pucharze Polski pisałem tu:
https://www.wirtualnygarwolin.pl/sport/38-sport/10638-wilga-za-burta-pucharu-polski#comments

Różnica pomiędzy Finałem PP, a Okręgowym Finałem PP to istny kosmos, aczkolwiek Czarnym Żagań i Lechii Gdańsk udała się ta wręcz kosmiczna niewyobrażalna przygoda.

Tego też życzę Orłowi Unin, a Redakcji życzę jak najmniej takich ,,kosmicznych '' tytułów.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież