Orzeł zagra o finał Pucharu Polski

Opublikowano: 29 wrzesień 2018, 08:03 Kategoria Sport
puchar polskiorzeł uninhutnik huta czechy

Po zwycięstwie 2:1 z Mazovią Mińsk Mazowiecki, piłkarze Orła Unin awansowali do półfinału okręgowego Pucharu Polski. Odpadł Hutnik Huta Czechy.

Spotkania ? rozgrywek odbyły się we wtorek i środę. IV-ligowy Orzeł Unin podejmował na własnym boisku przedstawiciela IV ligi grupy północnej Mazovię Mińsk Mazowiecki. Do przerwy podopieczni Janusza Kowalskiego prowadzili po trafieniu Bartłomieja Sitarka. Niedługo po zmianie stron goście wyrównali. Na 12 minut przed końcem decydującego o awansie gola strzelił Dariusz Osica.

Przez tę rundę pucharowych zmagań nie udało się przejść Hutnikowi Huta Czechy. Lider siedleckiej okręgówki przegrał na wyjeździe z ligowym rywalem ? Mazovią II Mińsk Mazowiecki ? 4:5. Gole dla zespołu z gminy Pilawa strzelali: Sebastian Grzegorczyk, Jakub Kardyka 2, Paweł Wilczek.

10 października Orzeł zagra o finał rozgrywek. Losowanie przydzieliło drużynie z powiatu garwolińskiego Pogoń II. Mecz w Siedlcach o godz. 15.30. W drugim półfinale Naprzód Skórzec podejmie Mazovię II.