Czwarta porażka SPS

Opublikowano: 06 listopad 2018, 13:19 Kategoria Sport
siatkówkasps

Wciąż tylko z jedną wygraną w lidze pozostają siatkarze SPS Bell 4CV Garwolin. W ostatnim spotkaniu podopieczni Macieja Antonika ulegli KS Camper Wyszków 0:3 (-20, -18, -23).

Sobotnie starcie miało być okazją do zdobycia kolejnych punktów przez zawodników SPS. Rywalem naszych był Camper Wyszków, który dosyć nieoczekiwanie rozpoczął sezon od trzech porażek.

Niestety dla gospodarzy, stroną przeważającą byli goście. Wyszkowianie pierwsze dwie partie wygrali do 20 i 18. Najbliżej wygrania seta SPS był w trzeciej części gry, ale i tym razem lepsi byli zawodnicy Campera.

- Było to średni mecz w naszym wykonaniu. Spodziewałem się trochę lepszego meczu w naszym wykonaniu. Dziwne, że tak grający Wyszków do tej pory nie wygrał jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie. Trzeba oddać, że przeciwnik sportowo w tym meczy był po prostu lepszy ? komentuje trener SPS Maciej Antonik.

Teraz przed zawodnikami z Garwolina dwa tygodnie przerwy. 18 listopada SPS zagra na wyjeździe z Wichrem Kobyłka.

Tabela III ligi mazowieckiej (źródło: MWZPS)

SPS Bell 4CV Garwolin ? KS Camper Wyszków 0:3 (-20, -18, -23)

SPS: Grabowski, Zawisza, Kisiel, Bogdanowicz, P. Mikulski, Staniak, Ozimek (libero) oraz Trzpil, Gajownik, Chruściel, K. Mikulski, Robakowski.