Zdrowie Garwolin udanie kończy rok

Opublikowano: 31 grudzień 2018, 10:06 Kategoria Sport
futsalzdrowie

Kolejne zwycięstwo w II Polskiej Lidze Futsalu odnieśli zawodnicy Zdrowia Garwolin. Podopieczni Karola Kopcia pokonali drużynę Win Win Warszawa 6:4, mimo że do przerwy to stołeczni prowadzili 3:2.

Wczorajszy przeciwnik Zdrowia to, obok Victorii Sulejówek, jeden z kandydatów do awansu. Pierwsza połowa potwierdziła przedmeczowe przypuszczenia. Goście rozpoczęli spotkanie w Garwolinie od prowadzenia 2:0. Nie podłamało to miejscowych, którzy za sprawą trafień Arkadiusza Wardaka i Mateusza Zielińskiego doprowadzili do wyrównania. Win Win przed przerwą ponownie objął prowadzenie.

Po zmianie stron lepiej zaprezentowali sie gospodarze, wspierani przez kilkuset kibiców. Do siatki gości trafiali Filip Gac, Karol Kopeć i dwukrotnie Michał Zalewski. 6:4. W następnym meczu Zdrowie zagra na wyjeździe z niedawnym pucharowym rywalem Futsal Ursus.

Zdrowie Garwolin ? Win Win Warszawa 6:4 (2:3)
Bramki dla Zdrowia: Arkadiusz Wardak, Mateusz Zieliński, Michał Zalewski 2, Filip Gac, Karol Kopeć
Zdrowie: Pusek, Anusiewicz, Gac, Głąbicki, Kopeć, Makulec, S. Papiernik, Pyra, A. Wardak, M. Zalewski, Mateusz Zieliński, Michał Zieliński.