Sportowiec Roku 2018! Zgłoś swojego kandydata

Opublikowano: 08 styczeń 2019, 09:10 Kategoria Sport
plebiscytsportowiec rokubal mistrzów sportu

Po raz kolejny mieszkańcy naszego powiatu będą mieli okazję wybrać najlepszego sportowca minionego roku w plebiscycie Sportowiec Powiatu Garwolińskiego 2018. Zwycięzcę poznamy 16 lutego podczas Balu Mistrzów Sportu. Do 13 stycznia można zgłaszać kandydatury sportowców.

Tytułem Sportowca Powiatu Garwolińskiego mogą się poszczycić piłkarze, lekkoatleci czy pływacy. Nie dyscyplina jest najważniejsza, a całoroczna praca i sukcesy, której dzięki niej dało się osiągnąć. 16 lutego podczas corocznego Balu Mistrzów Sportu poznamy zwycięzcę plebiscytu i zdobywcę tytułu Sportowca Powiatu Garwolińskiego 2018. O tym, kto go otrzyma zdecydują sami mieszkańcy.

Zanim jednak ruszy głosowanie każdy może zgłosić kandydatury osób, które jego zdaniem zasługują na to wyróżnienie. Imię i nazwisko sportowca wraz z krótkim uzasadnieniem jego kandydatury należy przesłać do 13 grudnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła plebiscytu wybierze nominowanych. Kapituła także przyzna, jak co roku, nagrody specjalne. Powędrują one do szczególnie zasłużonych trenerów, działaczy czy organizacji

Organizatorami plebiscytu są Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz portal WirtualnyGarwolin.pl

mat.pras.

Komentarze  

+1 #4 ktopytanie 2019-01-15 11:24
Kto może być?
Cytować
+1 #3 wybórstudio2 2019-01-14 13:29
również uważam że sportowcem roku może zostać tylko "prawdziwy" patriota z PIS. Każdy inny wybór będzie zamachem na niepodległość Garwolina i Lipówek
Cytować
+2 #2 duetoBłażej Błażejowski 2019-01-13 21:03
Cytuję grajdolkowo:
Sportowcem roku bez wątpienia powinien zostać albo maestro biegania kargul albo wirtuoz kopania stachu pawlacek. Czy to prawda, że obaj z nieprzymuszonej woli zapuszczają brody i pejsy?

Ja stawiam na starostę Walickiego jako Sportowca Roku 2018, a wice starościna Kurowska - trenerka roku.
Cytować
-4 #1 najlepsi z najlepszychgrajdolkowo 2019-01-12 17:23
Sportowcem roku bez wątpienia powinien zostać albo maestro biegania kargul albo wirtuoz kopania stachu pawlacek. Czy to prawda, że obaj z nieprzymuszonej woli zapuszczają brody i pejsy?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież