Wilga Garwolin wygrywa Mazur Cup

Opublikowano: 17 luty 2019, 21:35 Kategoria Sport
wilga garwolinspf sabioamur wilgafutsalmazur cup

Trzy drużyny z powiatu garwolińskiego wzięły udział w turnieju futsalu rocznika 2012 Mazur Cup w Karczewie. Wygrała Wilga Garwolin, trzecie miejsce zajęli piłkarze SPF Sabio, a dziewiąte zawodnicy Amura Wilga.

We wczorajszych zmaganiach wzięło udział 12 drużyn, podzielonych na trzy grupy. Z kompletem zwycięstw do dalszej fazy turnieju weszły zespoły Wilgi Garwolin i SPF Sabio. Podopieczni odpowiednio Kamila Zawadki i Pawła Pyry nie stracili w pierwszej fazie ani jednej bramki.

Dwa remisy na tym etapie turnieju zanotował Amur Wilga. Zawodnicy Amura zajęli ostatecznie dziewiąte miejsce, mimo że nie przegrali meczu (dwa remisy i dwa zwycięstwa).

Dalej grały zespoły Wilgi i SPF, które spotkały sie w półfinale. Lepsi w bratobójczym pojedynku okazali się zawodnicy GKS, którzy wgrywali 2:1. W wielkim finale Wilga pokonała Mazur Karczew I 2:0. Piłkarze SPF Sabio, w meczu o brąz, po raz drugi w turnieju, pokonali Polonię Warszawa (3:0).

Najlepszym strzelcem turnieju został Maciej Cichecki z SPF Sabio, autor 12 goli.  

Skład Wilgi Garwolin: Franek Mikulski , Karol Król, Jan Wirtek, Antek Latoszewski, Antek Maćkowiak, Filip Tudek , Kacper Parzyszek, Bartek Kałaska, Krzyś Walicki, Dawid Metera. Trener Kamil Zawadka.

łk

fot. M. Makurk, SPF Sabio, Amur Wilga

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież