Wilga wygrywa turniej w Karczewie

Opublikowano: 03 marzec 2019, 20:30 Kategoria Sport
wilga garwolinhalowa

Zawodnicy GKS Wilga Garwolin z rocznika 2007/08 zwyciężyli w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Mazura Karczew.

W spotkaniach grupowych podopieczni Karola Zawadki odnieśli komplet zwycięstw. Nasi pokoanli kolejno Mazura Karczew II 3:2, Józefovię Józefów I 1:0, Mazur Karczew 2008 4:1, OKS Otwock II 6:0.

W półfinale w podstawowym czasie gry Wilga zremisowała 1:1 z Mazurem Karczew I. W rzutach karnych GKS wygrał. W finale po zaciętym boju młodzi piłkarze GKS wygrali z Borem Regut i Puchar Prezesa Mazura Karczew pojechał do Garwolina.

Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Mianowski (kapitan), Jakub Gugała, Mateusz Szwed, Piotr Domański, Kacper Makaruk, Jan Sierański, Dawid Walicki, Mateusz Żak oraz trener Karol Zawadka. Drużynie towarzyszył kontuzjowany Dawid Poreda.

Na uwagę zasługuje fakt, że drużyna występowała bez nominalnego bramkarza, a między słupkami świetnie spisywał się jeden z naszych najlepszych obrońców Jakub Gugała. Natomiast karnego na miarę finału obronił Jakub Mianowski. Duże brawa należą się chłopakom za zaangażowanie i walkę do ostatnich sekund.

mat. pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież