Progres wygrywa Turniej o Puchar Dyrektora SP nr 5

Opublikowano: 04 marzec 2019, 11:18 Kategoria Sport
futsalpiątkaprogres

W Hali Stulecia w Garwolinie odbył się Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 Jacka Zowczaka dla rocznika 2007/2008.

Wczoraj w grupie A zmierzyły się: Wisła Maciejowice I, Progres Garwolin I, Piorun Warszawa, KS Halinów. W grupie B zagrały: Activum Mińsk Mazowiecki, Wisła Maciejowice II, Progres Garwolin II, Garbarnia Kurów.

W półfinałach Progres Garwolin I pokonał Garbarnię 2:0, a Piorun Warszawa 1:0 z Wisłą II Maciejowice. Trzecie miejsce w turnieju przypadło zawodnikom z Kurowa, którzy pokonali Wisłę II 2:0. Wielki finał, w regulaminowym czasie gry, zakończył się bezbramkowym remisem. W serii rzutów karnych Progres pokonał Pioruna 2:1.

Drużyny biorące udział w turnieju zaprezentowały wyrównany poziom sportowy. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, a drużyny z podium otrzymały puchary. Najlepszym bramkarzem został Franciszek Cholewa (Progres Garwolin). Tytuł króla strzelców oraz MVP turnieju odebrał Michał Kukier z Garbarni Kurów.

Progres I: Franek Cholewa, Adam Michalczyk, Maks Tryc, Wiktor Gorbaczuk, Bartek Mazek, Maks Dębowski, Bartek Kędziorek.

Progres II: Eryk Truszkowski, Szymon Kołnierzak, Kacper Borowy, Michał Górski, Szymon Jałosiński, Filip Mazek.

Organizatorzy składają podziękowania dla dyrektorowi szkoły Jackowi Zowczakowi, który nagrodził zwycięzców, a także sponsorom Firmie PepekSport Garwolin oraz Druk Point.