Złoto dla koszykarzy Dwójki

Opublikowano: 12 marzec 2019, 12:14 Kategoria Sport
koszykówka
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Podopieczni Piotra Witka z Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie  zdobyli złoty medal Mistrzostw Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców szkół średnich.

Turniej finałowy odbył się wczoraj w hali Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie z udziałem czterech drużyn. W półfinałach drużyna ZS nr 1 pokonała KLO Garwolin 33:29, a ZS nr 2 wygrał z LO Garwolin 45:33.

Brązowy medal wywalczyli uczniowie LO, po pokonaniu rówieśników z Katolika 61:37. Finał był jednostronnym pojedynkiem. Koszykarze Dwójki pewnie ograli zawodników Ekonomika 66:28.

Zespoły otrzymały medale i puchary.

Skład ZS nr 2: Kamil Chmielak, Mateusz Grzywacz, Mateusz Siarkiewicz, Mariusz Gruszczyński, Arkadiusz Barcikowski, Paweł Kaliński, Miłosz Przybysz, Bartłomiej Kędziorek, Damian Piętka, Karol Zalewski, Damian Mikulski, Norbert Łączyński. Opiekun Piotr Witek.