Cheerleaderki z Garwolina mistrzyniami

Opublikowano: 21 marzec 2019, 07:26 Kategoria Sport
dream teamno namecheer

Złoto, srebro i brąz wywalczyły garwolińskie cheerleaderki na Mistrzostwach Polski Cheerleaders PSCh. Już niedługo będą reprezentowały nasz kraj na mistrzostwach świata w Stanach Zjednoczonych.

Mistrzostwa Polski Cheerleaders PSCh  2019  odbyły się w Kielcach w dniach 15 - 17 marca. Rywalizacja wyjątkowo miała miejsce w innej scenerii niż zwykle. Na ogół zawody tego typu odbywają się na halach sportowych, a tym razem nasze zawodniczki miały możliwość prezentować się w Kieleckim Teatrze Tańca. Na jego scenie rywalizowało ze sobą około 2100 tancerzy w trzech dywizjach: Performance Cheer, Pom Dance i Cheer.

W wydarzeniu tym nie mogło zabraknąć również reprezentantek z Garwolina. Do udziału w mistrzostwach Klub „NoName” wystawił trzy zespoły oraz dwa duety, trenowane przez Izabelę Nierwińską i Zofię Kisiel. - Wszystkie dziewczęta reprezentujące nasz Klub były bardzo zdeterminowane, by osiągnąć sukces. Ćwiczyły, poświęcając bardzo dużo czasu i energii na doskonalenie swoich umiejętności, ale opłacało się – mówi Zofia Kisiel.

Zespół Dream Team zajął 2. miejsce (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior młodszy), zespół Dream Team Junior – 1. miejsce i tytuł Mistrza Polski PSCh (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior), Zespół Dream Team Senior 2 – 1. miejsce i tytuł Mistrza Polski PSCh  zdobyły pierwsze miejsce i zostały Mistrzyniami Polski! (Pom Dance Elite w kategorii wiekowej: senior II). Na podium stanęły także duety -  Pola Kwiatkowska/Jagoda Kałaska – 3. miejsce (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior młodszy) oraz Gora Gabriela Gora/Dominika Iwanenko – 2. miejsce (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior)

- Konkurencja na Mistrzostwach Polski była wyjątkowo duża, a rywalizacja zacięta. Nasze zawodniczki miały wspaniałych kibiców, którzy swoim dopingiem zagrzewali je do walki i dodawali skrzydeł na scenie. Dzięki temu wszystkie nasze występy wyglądały naprawdę wyjątkowo, a zawody ostatecznie zakończyły się dla naszych tancerek ogromnym sukcesem. Niezmiernie cieszymy się wygraną, ale również kolejnymi doświadczeniami zdobytymi dzięki tym zawodom. Jesteśmy również dumne, że po raz kolejny mogłyśmy godnie reprezentować i rozsławiać Garwolin na całą Polskę, a w kwietniu również na cały świat – komentuje Zofia Kisiel.

To właśnie cheerleaderki z Garwolina będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Cheerleaders 2019 na Florydzie. Możesz pomóc, zostając ich sponsorem.

mat.pras./oprac. red.

fot. mat.pras.

 

Komentarze  

+4 #5 do cioci dobra radapio 2019-03-30 21:06
Nie wiem czy zrozumiesz i czy warto poświecić Ci trochę czasu na ale spróbuję. Kiedyś przyjaciel opowiedział mi taki dowcip: co tam u ciebie diabeł pyta Bóg aaa tam widzisz ten kocioł tam są Norwegowie Szwedzi Japończycy sama udręka cały czas ich trzeba pilnować jeden na drugiego pomagają sobie i próbują uciec. W tym drugim Niemcy Rosjanie no tam mniej pracy jak się tam któryś sam od czasu wdrapie to go ciach widłami. No a ten trzeci pyta Bóg tam nikt kotła nie pilnuje . Aaa tam są sami Polacy co kto głowę wystawi to i tak go reszta wciągnie. Niestety Ty też te dzieciaki które pracują ponad siły i mają swoją pasje ciągniesz w dół do swojego poziomu .A więc jak się wypowiadasz wypowiadaj się na temat który znasz. A uwierz mi jeśli poznałabyś tych ludzi i zobaczyła tak od kuchni co Oni robią nie pisałabyś takich tekstów pozdrawiam ciocię dogra rada
Cytować
-4 #4 Ciociadobrarada 2019-03-23 20:21
Chyba wstydziłabym się żebrać o 1% podatku na wycieczkę do Disneylandu dla mojego dziecka (tak, to właśnie tam odbywają się mistrzostwa drogi Czytelniku), kiedy wokół jest tyle naprawdę potrzebujących dzieciaków i naprawdę biednych, które naprawdę potrzebują tej kasy. Poza wszystkim, skoro jest to Reprezentacja Polski, to przepraszam bardzo, ale nie kojarzę żeby reprezentacje w innych dyscyplinach zbierały po ludziach na wyjazd - jest jakiś ogólnopolski związek (jak np. PZN, PZPN itp.) i to on zajmuje się takim wyjazdem, pozyskaniem sponsorów itd. Chyba, że to taka trochę samozwańcza reprezentacja/w ycieczka. A już patrząc na fotki, to zupełnie nie wiem o co chodzi. Wszystkich nie znam, ale te co znam dzieciaki i mamuśki, to z biednych domów nie są - więc tym bardziej.
Cytować
0 #3 BravoJerzy Cieślański 2019-03-22 20:46
Czy Rada Miasta przeznacza jakieś środki na dofinansowanie działalności klubu NoName?
Jak to się kształtowało na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia?
Czy da się jakoś porównywać osiągnięcia np.garwolińskic h footballi'stów i garwolińskich cheerleaderki w promocji miasta Garwolina w odniesieniu do ponoszonej przez samorząd ewentualnej pomocy materialnej?
Cytować
+4 #2 mamuśki szalejąbedok 2019-03-22 12:44
Brawo ładne panie! Macie lepszą kondycję niż niejedna osiemnastka.
Cytować
+4 #1 SuperMirek 2019-03-22 08:57
Brawo brawo i jeszcze raz brawo
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież