Puznówka dominuje zawody LZS

Opublikowano: 12 grudzień 2011, 09:23 Kategoria Sport
tenis stołowysobolew

Po ponad sześciu godzinach rozgrywek wyłoniono zwycięzców Mistrzostw Powiatu LZS w Sobolewie. Najwięcej medali zdobyli zawodnicy klubu KS Puznówka 96.

Wczorajsze zawody rozegrano w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sobolewie. Rolę sędziego głównego pełnił Andrzej Goliszewski. Frekwencja w zawodach dopisała. Na starcie stanęło blisko 100 zawodników, którzy rywalizowali sześciu kategoriach. Do gry wśród uczniów klas I-III zgłosiła się jedynie Patrycja Szostak (KS Puznówka 96), która zdobyła bez gry złoty medal.

Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii otrzymało medal i pamiątkowy puchar. Organizatorem zawodów było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Garwolinie. Poniżej wyniki.